15.000 TL kablosuz oyuncu kulaklığı tavsiyesi

Konuyu hortlatıyorum ama deneyimlerinizi duymak isterim. Oyuncu kulaklığımı değiştirmeyi düşünüyorum Arctic 9 ile nova Pro arasında kaldım. Sizce hangisini tercih etmeliyim?

Ses kalitesi müzik, sohbet ve oyun olarak çok tatmin edici, özel mikrofonu ile dışardaki sesleri algılayıp kendinizi konusurken duymanızı sağlıyor. Konfor olarak bayağı iyi terleme vs hiç yapmıyor kafa acıtmıyor tek sorunu ses düzeyi biraz düşük kalıyor. Onu da equalizer ile hallettim Dolby Access ve kendi equalizeri ile. 3 tane batarya çıktı içinden bayağı idare ediyor sarjı. Oyun ve sohbette 10 numara, müzikte bass tizler güzel ama dediğim gibi yüksek sesle dinlemeyi seven birisiyseniz equalizer uygulaması kullanmak gerekiyor yanında.

Arctic 9'u bilmediğim için bir şey diyemem ama ben aldığıma pişman değilim alacak olsam yine bunu alırdım.

Cevabınız için teşekkürler...Büyük ihtimal bütçeyi zorlayıp nova pro alacağım. Son olarak arctis 9 un 7.1 i için çok iyi deniliyordu. Nova pro bu konuda nasıl? Bir de fiyat olarak birkaç farklı ürüne rastladım fiyat farkı olmasının sebebi nedir acaba nova pro için konuşuyorum?

Ses kalitesi müzik, sohbet ve oyun olarak çok tatmin edici, özel mikrofonu ile dışardaki sesleri algılayıp kendinizi konusurken duymanızı sağlıyor. Konfor olarak bayağı iyi terleme vs hiç yapmıyor kafa acıtmıyor tek sorunu ses düzeyi biraz düşük kalıyor. Onu da equalizer ile hallettim Dolby Access ve kendi equalizeri ile. 3 tane batarya çıktı içinden bayağı idare ediyor sarjı. Oyun ve sohbette 10 numara, müzikte bass tizler güzel ama dediğim gibi yüksek sesle dinlemeyi seven birisiyseniz equalizer uygulaması kullanmak gerekiyor yanında.

Arctic 9'u bilmediğim için bir şey diyemem ama ben aldığıma pişman değilim alacak olsam yine bunu alırdım.
Cevabınız için teşekkürler...Büyük ihtimal bütçeyi zorlayıp nova pro alacağım. Son olarak arctis 9 un 7.1 i için çok iyi deniliyordu. Nova pro bu konuda nasıl? Bir de fiyat olarak birkaç farklı ürüne rastladım fiyat farkı olmasının sebebi nedir acaba nova pro için konuşuyorum?

Cevabınız için teşekkürler...büyük ihtimal bütçeyi zorlayıp nova Pro alacağım. Son olarak Arctis 9'un 7.1'i için çok iyi deniliyordu. Nova Pro bu konuda nasıl? Bir de fiyat olarak birkaç farklı ürüne rastladım fiyat farkı olmasının sebebi nedir acaba nova Pro için konuşuyorum?

Cevabınız için teşekkürler...büyük ihtimal bütçeyi zorlayıp nova Pro alacağım. Son olarak Arctis 9'un 7.1'i için çok iyi deniliyordu. Nova Pro bu konuda nasıl? Bir de fiyat olarak birkaç farklı ürüne rastladım fiyat farkı olmasının sebebi nedir acaba nova Pro için konuşuyorum?

Arctis 9 Wireless olanından bahsettiğinizi sanıyorum. Ufak baktığımızda gönderdikleri şarj decki nova Pro Wireless'taki yeni nesil ve sarjları daha fazla dayanıyor 3 tane bataryası çıkıyor ve mikrofon alanında da nova Pro wirelessa daha çok yatırım yapmıslar mikrofonu gerçekten cok iyi. Onun dışında 7.1'i benim eski kulaklığım olan Arctis Pro wirelessa göre daha başarılı buldum epeyde baktığımda 360 Audio yazıyordu 7.1 kısmında sesler bayağı gerçekçi ve equalizer ile mod seçtiğinizde tadından yenmiyor. Eğer bütçe sizin için çok önemliyse Arctis 9'unda sizi üzeceğini düşünmüyorum ama ben almışken en iyisini almak istedim ikisini kıyaslayınca nova Pro direk önde ama dediğiniz gibi fiyat farkı da var bence YouTube'dan inceleme videoları izleyip öyle bir karar verin ben almadan önce öyle yapmıştım özellikle yorumlardaki arkadaşlar yardımcı olmuştu bayağı.

Baktım incelemelere ve kullanıcı yorumlarına 🙂 Kesinlikle çok iyi bir kulaklık. Nova pro yu almaya karar verdim bütçeyi zorlayıp. Deneyimlerinizi paylaştığınız için teşekkür ediyorum🤗

Baktım incelemelere ve kullanıcı yorumlarına 🙂 kesinlikle çok iyi bir kulaklık. Nova Pro'yu almaya karar verdim bütçeyi zorlayıp. Deneyimlerinizi paylaştığınız için teşekkür ediyorum🤗

Şimdiden hayırlı olsun diyelim o zaman :) Dolby Access'i Microsoft mağazasından alıp birlikte kullanmanızı tavsiye ederim çok güzel oluyor

Teşekkür ederim. Kulaklığı araştırırken çok duydum ismini. Ücretli bir programmış sanırım, üyelik istemiyor değil mi tek seferlik ödeme yapılıyor? Yorumlarda kullanıcıların büyük çoğunluğu önermiş ve performansı çok fazla artırdığını söylemişler. Hatta zorunluluk gibi bir şey diyorlardı.

Teşekkür ederim. Kulaklığı araştırırken çok duydum ismini. Ücretli bir programmış sanırım, üyelik istemiyor değil mi tek seferlik ödeme yapılıyor? Yorumlarda kullanıcıların büyük çoğunluğu önermiş ve performansı çok fazla artırdığını söylemişler. Hatta zorunluluk gibi bir şey diyorlardı.

Evet tek seferlik alıyorsunuz sınırsız. Fiyatı 42 TL gibi bir şeydi yanlış hatırlamıyorsam.

Yeni konular

Geri
Yukarı