1500-2000 TL arası 1 TB M.2 NVMe SSD önerisi

Tristan23

Kilopat
Yer
İstanbul/Kartal
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar,
Tulpar T7 v20.4 laptop için 1500-2000 lira arası 1 TB SSD yükseltmesi düşünüyorum. Aklımda;
-Kingston A2000,
-Crucial P5,
-SanDisk Ultra 3D modelleri var. Bunların arasında ve bu ürünlerin dışında fiyat/performans olarak tavsiye edebileceğiniz ürünlere açığım. Monster sitesinde belirtilen depolama seçeneğine ilişkin görseli de bırakıyorum. Teşekkürler, iyi Sosyal'ler.

1650317971598.png

Merhaba arkadaşlar,
Tulpar T7 v20.4 laptop için 1500-2000 lira arası 1 TB SSD yükseltmesi düşünüyorum. Aklımda;
-Kingston A2000,
-Crucial p5,
-SanDisk Ultra 3D modelleri var. Bunların arasında ve bu ürünlerin dışında fiyat/performans olarak tavsiye edebileceğiniz ürünlere açığım. Monster sitesinde belirtilen depolama seçeneğine ilişkin görseli de bırakıyorum. Teşekkürler, iyi Sosyal'ler.

Eki Görüntüle 1364384
O üçü arasından Crucial P5 alınır.

Ara ara fiyatı düşüyor fiyatı düşünce çökün buna.
Bayrama doğru almayı düşünüyorum hocam zaten o arada inşallah düşer fiyatı
O üçü arasından Crucial P5 alınır.

Hocam teşekkür ederim tavsiyeler için önerdikleriniz arasında hangisi en iyisidir? P5'den daha mı iyidir ayrıca?

Bayrama doğru almayı düşünüyorum hocam zaten o arada inşallah düşer fiyatı

Hocam teşekkür ederim tavsiyeler için önerdikleriniz arasında hangisi en iyisidir? P5'den daha mı iyidir ayrıca?
P5'in en iyisi bu: Crucial 1 TB P5 Plus CT1000P5PSSD8 M.2 PCI-Express 4.0 SSD Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Bunu alamıyorsanız zaten diğer attıklarıma bakabilirsiniz. Hepsi benzer kalitede ürünler.

Yeni konular

Geri
Yukarı