1500-4000 TL arası bilek destekli mekanik klavye önerisi

veinsx1

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. 1500TL - 4000TL arasında bilek destekli mekanik klavye arıyorum. Hangi modelleri önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
ROG Strix Scope Deluxe aldık arkadaşa. Çok memnun. Bakılabilir.
Onun yerine gider Scope II NX alınır.

Onun yerine gider Scope II NX alınır.

Doğrudur hocam daha iyiyse bunu alsın tabii.

Doğrudur hocam daha iyiyse bunu alsın tabii.
Normalde Asus önermem ama Asus klavyeleri arasında tek beğendiğim model NX switchli modelleri. Yurt içi, Türkçe Q ve bilek desteği şartsa bütçede en iyisi bu şahsen. İndirimde wireless modeli 4200 TL civarına düşüyor o daha mantıklı. Modlanırsa klavye ses konusunda çok iyi yerlere geliyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Normalde Asus önermem ama Asus klavyeleri arasında tek beğendiğim model NX switchli modelleri. Yurt içi, Türkçe Q ve bilek desteği şartsa bütçede en iyisi bu şahsen. İndirimde wireless modeli 4200 TL civarına düşüyor o daha mantıklı.

Deri bilek destekli bildiğim bu var diye atmıştım ben de yoksa çok anladığımdan değil. BlackWidow v3 kullanıyorum ben, plastik bilek desteği hiç olmasa daha iyiymiş.

Deri bilek destekli bildiğim bu var diye atmıştım ben de yoksa çok anladığımdan değil. BlackWidow v3 kullanıyorum ben, plastik bilek desteği hiç olmasa daha iyiymiş.
Blackwidow V3 sevmeme nedenim yeşil switchlerinin bana iğrenç gelmesi ve sarı switchlerinin fahiş fiyatlara satılması.

Yeni konular

Geri
Yukarı