1500 TL klavye önerisi

Hocam klavyeden memnun musunuz?
Şu an sipariş edeceğim bayağı hoş duruyor :)
Hocam sadece memnun değilim, çok memnunum. QMK/VIA desteği sayesinde klavye %100 özelleştirilebiliyor. Hayatımda atamadığım makroyu bu klavyeye atadım. Malzeme kalitesi çok iyi, kasanın kendi ses profili de mükemmel. Minimal modlama ile anlık 1200 liraya 2500-3000 liralık klavyeden alacağınız performansa eşdeğer bir performans alırsıınız. Ben kahverengi switchli modelini almıştım ama kahverengi switch pek hoşuma gitmediğinden dolayı Aliexpressten CIY Sakura switch getirttim 70lik. Mutlu mesut kullanıyorum. Kardeşime almıştık ama üni sınavı döneminden dolayı kullanamadığı için şu an bende.

Epomaker'ı karalamaktan öteye gitmez bu hocam, dediğiniz doğru olsa sizce globaldeki satış payının büyük kısmını almazlardı.
Epomaker dediğiniz zaten marka bastırıp satıyor bu arada, gmk67'yi alıp üstüne kendi stickerını koyup 2.5-3 kat fiyata satıyorlardı en son. Sattıkları çoğu ürünün aynısı farklı ad ile daha ucuza satılıyor zaten, sandığınız gibi bir marka değil. Sattıkları ürünler iyi ama zaten birebir aynısı daha ucuza satılıyor.

Epomaker dediğiniz zaten marka bastırıp satıyor bu arada, gmk67'yi alıp üstüne kendi stickerını koyup 2.5-3 kat fiyata satıyorlardı en son. Sattıkları çoğu ürünün aynısı farklı ad ile daha ucuza satılıyor zaten, sandığınız gibi bir marka değil. Sattıkları ürünler iyi ama zaten birebir aynısı daha ucuza satılıyor.
Hocam dediğinize ilişkin kaynak alabilir miyim?

Hocam dediğinize ilişkin kaynak alabilir miyim?

Epomaker normalde 90 dolar, şu anda 80 dolar. GMK67 ise 1180 TL, 25-30 dolar arasında oluyor genelde. İkisi de aynı klavye, üzerine switch ve keycap takıp 60 dolar da satın alana takıyorlar.

Epomaker normalde 90 dolar, şu anda 80 dolar. GMK67 ise 1180 TL, 25-30 dolar arasında oluyor genelde. İkisi de aynı klavye, üzerine switch ve keycap takıp 60 dolar da satın alana takıyorlar.
Zaten o fiyat farkının sebebi switch ve keycap.
Markadan en fazla 5-10 dolar oynar.

Zaten o fiyat farkının sebebi switch ve keycap.
Markadan en fazla 5-10 dolar oynar.
O keycap we switchler 60 dolar etmez hayatta. Markadan dolayı demişsiniz de ikisi de aynı ürün, üretim yeri de aynı fabrika. Kutu üzerindeki marka değişiyor sadece. Epomaker'dan ancak çok büyük indirim olduğu sürece satın almak mantıklı.

Geri
Yukarı