1500 TL numpadli mekanik klavye önerisi

Bütçe
1.500
Attığımı al kesinlikle.
Önerdiğin klavyenin Youtube den videolarını izledim ve birkaç Forumda daha araştırdım kesinlikle çok güzel. Fakat sadece bazı (Mavi Renkli) modellerinde şeffaf keycaps'ler var ve tuşlar türkçe Q değil biraz moralimi bozan o oldu fakat yine de önerdiğin klavyeyi almak en mantıklısı gibi geliyor. Benim aklımda daha doğrusu listemde bir kaç klavye vardı; Rampage KB-R28 - Gamepower Suki - Rush Rk939 bu klavyeler nasıl bir bilgin var mı (hepsinin birkaç videosunu izledim ve farklı forumlardan baktım)

Önerdiğin klavyenin YouTube'dan videolarını izledim ve birkaç forumda daha araştırdım kesinlikle çok güzel. Fakat sadece bazı (mavi renkli) modellerinde şeffaf Keycaps'ler var ve tuşlar Türkçe Q değil biraz moralimi bozan o oldu fakat yine de önerdiğin klavyeyi almak en mantıklısı gibi geliyor. Benim aklımda daha doğrusu listemde birkaç klavye vardı; Rampage KB-R28 - Gamepower suki - rush RK939 bu klavyeler nasıl bir bilgin var mı (hepsinin birkaç videosunu izledim ve farklı forumlardan baktım)

Rampage, Gamepower, rush, Game booster alınmayacak markalar. Sen attığımı al direkt. İndirim var şu an hatta.

Önerdiğin klavyenin Youtube den videolarını izledim ve birkaç Forumda daha araştırdım kesinlikle çok güzel. Fakat sadece bazı (Mavi Renkli) modellerinde şeffaf keycaps'ler var ve tuşlar türkçe Q değil biraz moralimi bozan o oldu fakat yine de önerdiğin klavyeyi almak en mantıklısı gibi geliyor. Benim aklımda daha doğrusu listemde bir kaç klavye vardı; Rampage KB-R28 - Gamepower Suki - Rush Rk939 bu klavyeler nasıl bir bilgin var mı (hepsinin birkaç videosunu izledim ve farklı forumlardan baktım)
Hocam şeffaf keycaps şartsa AliExpress'ten şeffaf keycaps satın alırsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı