1500 TL'ye müzik için Bluetooth kulaklık önerileri

W3lys4

Decapat
Yer
USA , Illinois
Önerilerinizi bekliyorum. Kulak üstü kulaklık olursa sevinirim ve kulaklarımı terletmesin uzun süre kullanınca.
JBL T460BT
Kullanıyorum epey terletiyor ve çok cızırtı yapıyor müzik dinlemenin içine ediyor
Beats düşünüyorum ama bilmiyorum nasıl kullanan varsa öneri verebilir mi?

Son düzenleme:

Beats düşünüyorum görüntüsü hoş ve kibar duruyor attığınız sanki yayıncı kulaklığı gibi çok büyük.
Ama özellikleri hemen hemen aynı Beats ile.

Beats düşünüyorum görüntüsü hoş ve kibar duruyor attığınız sanki yayıncı kulaklığı gibi çok büyük.
Ama özellikleri hemen hemen aynı Beats ile.
@Samotne Ciasteczka Yardım etsin yanlış bilgi vermek istemiyorum.

Benim arkadaşım bayağı uzun süre kullandı. Okula da getiriyordu. Gayet menun ama bazen notebookta temassızlık olabiliyor. Notebooku aç kapat yapınca düzeliyordu. Muhtemelen notebookla alakalı.

Benim arkadaşım bayağı uzun süre kullandı. Okula da getiriyordu. Gayet menun ama bazen notebookta temassızlık olabiliyor. Notebooku aç kapat yapınca düzeliyordu. Muhtemelen notebookla alakalı.

Ben uzun süre müzik dinliyorum kulaklarımı çok terletiyor bir süre sonra bunalıp çıkarıyorum.
Ve yüksek ses düşük ses fark etmeksizin çok cızırtılı sesler, şarjı da çok gitmiyor çok dinlediğim için haliyle
Bana da bunu Turkcell'e gittiğimde satış stratejisi yaptığını fark etmediğim biri önermişti bende güvenip aldım.
O zamanlarda Beats düşünüyordum Beats kalmadığı için ellerinde kalanı çıkartmaya çalışıyorlar.
Siz siz olun şu yardımcı eleman arkadaşlara güvenmeyin.🙃

Yeni konular

Geri
Yukarı