1500TL laptop önerisi

Eğer sosyale "Neden Casper kullanmamalıyız" yazarsan neden Casper alınmayacağını anlarsın. Asus X550JK Alabilirsiniz. GTX850M var içinde.
Eğer alacak kişinin bütçesi yoksa Casper alınabilir. Casper ortalamanın aşağısında kalitesi var fakat düzgün kullanılırsa sıkıntı yaratacağını sanmıyorum.

Eğer alacak kişinin bütçesi yoksa Casper alınabilir. Casper ortalamanın aşağısında kalitesi var fakat düzgün kullanılırsa sıkıntı yaratacağını sanmıyorum.
Yani bencede öyle hem özellikleride gayet iyi tek korktuğum noktası ısınma sorunu ancak bence altlık felan kullanıldığında sorun yapmaz diye düşünüyorum Casper kullanan arkadaşlarım var hiç bir sorun yaşamadılar daha 2 senedir felan kullanıyorlar bende kullanmıştım 2010 yılında 1. nesil i5 450 işlemciye sahip Casper almıştım 4 sene kullandım sonra anakartı bozuldu bende attım.
Şu an Lenovo kullanıyorum soğutması 10 üzerinden 10.

Bence ya fiyati 2000 tl ye zorlayin ya da indirim takip edin asus tan şaşmayin hem asus hemde casper kullanan biri olarak söylüyorum.

Recep abı önerdiğin laptopun kullancı yorumlarını okudun her yönden iyi diyorlar onu almaya karar verdim fiyatı biraz tuzluda
ucuz satan bir yer varmıdır? Varsa neresidir?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı