150TL'ye router tavsiyesi

ParliaMêrt

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, odamda internet çekmediği için router almayı düşünüyorum. Routera bilgisayar, PS4(2'si de kablolu şekilde bağlı olacak) ve telefon bağlı olacak bu yüzden hızıma ve pingime kötü anlamda etki etmeyecek bir router almak istiyorum.
Aklımdaki ürünler:D-Link DIR-320A 150 Mbps 2.4 Ghz Kablosuz Router Fiyatları ve Özellikleri

2-https://www.amazon.com.tr/Xiaomi-Router-yönlendirici-802-11b-cihaza/dp/B085FVKSMC/ref=asc_df_B085FVKSMC/?tag=trshpngglede-21&linkCode=df0&hvadid=510471189968&hvpos=&hvnetw=g&hvrand=10269769956801816427&hvpone=&hvptwo=&hvqmt=&hvdev=c&hvdvcmdl=&hvlocint=&hvlocphy=1012763&hvtargid=pla-918667347561&psc=1

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben olsam paramı biraz daha biriktirip, daha sağlam urunlere bakardım. Zira ben de bakıyorum. Seçmiş olduğunuz fiyat aralığındaki urunlerin pek iyi performans vermediğini dusunuyorum. Tabii, yine de size kalmış.

@ParliaMêrt attığın linkteki ürünün dışı güzelmiş içi nasıl ama.

Bende ürünün dışını beğendiğim için ve yorumlarına bakarak ekledim fakat nasıl bir üründür bilmiyorum.
Ben olsam paramı biraz daha biriktirip, daha sağlam urunlere bakardım. Zira ben de bakıyorum. Seçmiş olduğunuz fiyat aralığındaki urunlerin pek iyi performans vermediğini dusunuyorum. Tabii, yine de size kalmış.

Bütçemi biraz daha arttırabilirim aslında. Ürün önerebilir misiniz?

Bende ürünün dışını beğendiğim için ve yorumlarına bakarak ekledim fakat nasıl bir üründür bilmiyorum.

Bütçemi biraz daha arttırabilirim aslında. Ürün önerebilir misiniz?

Çekim gücüne önem veriyorsan attığım routerı almanı öneririm ve aldıktan sonra Firmware güncellemesi yapmalısın böylece WPA3 desteğine sahip oluyorsun.
Firmware:Download for MR50G V1 - Welcome to MERCUSYS

Son düzenleme:

Geri
Yukarı