1600 TL - 1700 TL Arası Kasa Toplama

Halla halla daha cpu fan yok. Adam sistem tavsiyesi yapıyor sen bana sabır ver yarabbim. Kardeş bak şimdi bu arada ben önceki konudan :D
Bu ekran kartı sana yeter saten fazla anlamıyorsun pcden. Çok high bağımlısı da değilsin herhalde dvd oynatıcıya gerek yok bence. Çünkü artık herşeyi indiriyoruz he olmaz bana lazım. Dersen sistemi kurduktan sonra para biriktirip alırsın. Kasa iyi soğutması filan fan takma yerleri var herhalde 7 tane olması lazım. Isınma sorunu olcağını sanmıyorum. Olursa takarsın kasam çok iyi olsun dersen 40 tl daha ekle 400r serisini al. Kasanın bende onu alcam soğutması süper.

Eki Görüntüle 17524

Bak şu cahile de birde alaylı konuşuyor. Herkes senin gibi korsan kullanmak zorunda mı ki artık DVD Yazıcı kullanmasın, CPU FAN zaten bir stoğu bulunuyor onunla idare edip daha sonradan adam akıllı bir şey alabilir, sen 1700 liralık bütçeye 650ti koyup adamı yanıltıyorsun bir de dalgaya alıyorsun? Tek modül koymana yorum bile yapmıyorum. Çok bilmiş kardeşim yol al dicem de sen onu bile alırken kazıklanırsın.

Bak şu cahile de birde alaylı konuşuyor. Herkes senin gibi korsan kullanmak zorunda mı ki artık DVD Yazıcı kullanmasın, CPU FAN zaten bir stoğu bulunuyor onunla idare edip daha sonradan adam akıllı bir şey alabilir, sen 1700 liralık bütçeye 650ti koyup adamı yanıltıyorsun bir de dalgaya alıyorsun? Tek modül koymana yorum bile yapmıyorum. Çok bilmiş kardeşim yol al dicem de sen onu bile alırken kazıklanırsın.
DVD konusuna katılmıyorum. Artık oyunlar dijital ortamda (steam,origin) gibi yerlerden indiriyoruz. Gerisinde ise çok doğru bir yorum yapmışsın...

Dosya Ekleri

• tekno.jpg
    tekno.jpg
    63,1 KB · Görüntüleme: 241
1. olarak kasa yok fazla para vermiş olacaksın. 2. olarak i3 işlemci size eksi sağlamaz. 3. Ram'e daha fazla para verip 8 gb yapacağına sistemi al ilerde bir 4 gb daha ekle.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı