18 yaşını geçenler için kredi kartı önerisi

İş Bankası al geç, Maximum Genç miydi neydi? Sürekli kampanya oluyordu ben kullanırken, öbür aya +100 +150 maksi puan sarkıyordu. Sinema falan bilet veriyordu.

Kampanyalarından dolayı Maximum Genç. 2K limit veriyor, ben kampanyalarından yararlanıyorum bayağı iyi oluyor. Mesela her ay İstanbulkart abonmanının yarısını (125 TL) MaxiPuan olarak veriyor. 3 hakkin oluyor, 100-1000 TL'lik alisverise vadesiz 3 taksit uyguluyorsun. Misal Steam'den 400 TL'lik oyun aldim vadesiz 3 taksit yaptim uygulamadan. Ulaşımda kampanyalar oluyor, uçak, otobus vs biletlerde. Her ay cafe, restaurantta 100 TL'ye varan MaxiPuan veriyor. Daha var aklima gelenler bunlar. Bir de normal maximum kampanyalari var tabii ki, ben sadece gençlere ozel olanlari yazdim.
Istanbul gibi bir yerde 2bin limit tabii ki yetmiyor ben ikinci kredi karti olarak kullaniyorum bunu.
Edit: vadesiz 3 taksiti vermiyor galiba son 1-2 aydır. 2023'ün son çeyreğinde veriyordu.

Maximum Genç tavsiye ederim bende kampanyaları çok güzel, takip edersen her ay en kötü 50-100 TL MaxiPuan kazanabiliyorsun onu da markette harcıyorum.

Arkadaşlar 18'ini geçmiş gençler için en uygun kredi kartı hangisidir?
Bonus Genç. Şuanda en aktif kredi kartı. Hem gençlere özel fırsatlardan yararlanıyorsun hemde normal kredi kartlarının fırsatlarından yararlanıyorsun. Banka kartının fırsatları da her ay oluyor. Yıllık kart ücreti yok. Ondan sonrada İş Bankasının Maximum Genç kartı gelir. Diğerlerinde kampanyalar kısıla kısıla bitme noktasına geldi.

Kampanyalarından dolayı Maximum Genç. 2K limit veriyor, ben kampanyalarından yararlanıyorum bayağı iyi oluyor. Mesela her ay İstanbulkart abonmanının yarısını (125 TL) MaxiPuan olarak veriyor. 3 hakkin oluyor, 100-1000 TL'lik alisverise vadesiz 3 taksit uyguluyorsun. Misal Steam'den 400 TL'lik oyun aldim vadesiz 3 taksit yaptim uygulamadan. Ulaşımda kampanyalar oluyor, uçak, otobus vs biletlerde. Her ay cafe, restaurantta 100 TL'ye varan MaxiPuan veriyor. Daha var aklima gelenler bunlar. Bir de normal maximum kampanyalari var tabii ki, ben sadece gençlere ozel olanlari yazdim.
Istanbul gibi bir yerde 2bin limit tabii ki yetmiyor ben ikinci kredi karti olarak kullaniyorum bunu.
Edit: vadesiz 3 taksiti vermiyor galiba son 1-2 aydır. 2023'ün son çeyreğinde veriyordu.
Hocam 100-1000TL arası taksit kampanyası kalktı bilginize.

Geri
Yukarı