2 ayda AYT EA biter mi?

Bilginiz için teşekkür ediyorum hocam. O lafım zaten sizi hariç tutarak söyledim çünkü daha öncesinde belirttiğim zamanda ya çok rahat yapılır ya da tam tersi lafını duyuyordum zaten yapmak isteyen bir insana bu cümle yetmez ki insan yol göstermeyi beklerken onu görmek yetmiyor tavsiyenizi kesinlikle dikkate alıp çalışmamı bu doğrultuda ilerleteceğim.

Kimseyi takmayın hocam bu konuda genelde insanlar rakibi olduğunuz için düşürmeye çalışıyor.

Yardım edebileceğim bir şeyler varsa konu açıp beni etiketleyin.

Ben sözelciyim. Mart ayında AYT edebiyata yeni başlamıştım. Şuan 18 civarı yapıyorum. Okulda EA sınıfındayım. TYT matematik 5-6 tane yapıyorum. Ona rağmen okulda hocanın anlattığı AYT konularının aşırı bir zorluğu olduğunu düşünmüyorum. Coğrafya çıkan sorular 3-4 konudan çıkıyor. Tarih biraz zorlayabilir sadece.

Ben sözelciyim. Mart ayında AYT edebiyata yeni başlamıştım. Şu an 18 civarı yapıyorum. Okulda EA sınıfındayım. TYT matematik 5-6 tane yapıyorum. Ona rağmen okulda hocanın anlattığı AYT konularının aşırı bir zorluğu olduğunu düşünmüyorum. Coğrafya çıkan sorular 3-4 konudan çıkıyor. Tarih biraz zorlayabilir sadece.

Tarih konusunda korkum yok hocam konu eksiğim mevcut değil çünkü soru çözümü ve genel tekrar ile kurtarılabilir seviyede tek telaşım AYT matematiğe ve edebiyata hiç başlamadım bunları bahsettiğim noktaya getirme konusunda.

Kimseyi takmayın hocam bu konuda genelde insanlar rakibi olduğunuz için düşürmeye çalışıyor.

Yardım edebileceğim bir şeyler varsa konu açıp beni etiketleyin.

Çok teşekkür ediyorum hocam irtibatta kalacağız kesinlikle :)

Geri
Yukarı