2 bin TL bütçeye CS:GO ve müzik için kablosuz kulaklık önerisi

Bu bütçede kablosuz kulaklık çok yok.

Müzik önemliyse kablolu alın. Zaten bu bütçede kablosuz (2.4) birkaç kulaklık var.

Neredeyse bütün elektronik ürünleri aldığım bir site var. Fiyatlarda piyasada bulunanlara göre gayet iyi performanslarından da memnunum.
Kulaküstü ve kulakiçi iki farklı model önerebilirim.

Kulaküstü bluetooth için
Qpen EP03 Kafaüstü Bluetooth Kulaklık - Fuchsia
Kulakiçi bluetooth için
Qpen EW55 Trendy Bluetooth Kablosuz Kulaklık - Fuchsia

Kablo takıntın yoksa da
Fuchsia EK033 Kafaüstü Kablolu RGB Gaming Kulaklık - Fuchsia

hiç uğraşma sonuncuyu al geç. Benim kullandığım bu. Qpen de yeni bir marka aynı firmanın sattığı. Bu yüzden dikkatimi çekti. İnceleyebilirsin.
dongleye ihityacım var benim yoksa pc bağlantısı olmadığından dolayı bunlar olmaz hocam

kablolu olarak önerin nedir hocam? daha çok csgo gibi fps oyun performansı önemli benim için
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bizzat kullanmadım ama bu elemanın incelemelerine güveniyorum. Bu bütçede cs ve müzik için bunu tercih ederdim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bizzat kullanmadım ama bu elemanın incelemelerine güveniyorum. Bu bütçede cs ve müzik için bunu tercih ederdim.
chu 2 de çok öneriliyor o kulaklık hakkında ne düşünüyorsunuz hocam?

Hocam Anker Q10i modelini düşünüyorum Bluetooth donglesi alıp, FPS oyunu oynuyorum ama gecikme çok fazla olacağını düşünmüyorum benim algılayabilecegim kadar yani. Nasıl olur acaba diye düşünüyorum.

Gecikme cok fazla olur hocam. Sizin istediğiniz tarz bir kulaklık cok zor hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı