2.el alınan Redmi Note 11 Pro'da AMOLED yanığı var

Muhtemelen söylediğiniz gibi iade edip sıfır bir ürün alacağım. Bunu 2.el yurt içi olarak 7500TL'ye satın aldım. Yan taraftaki dükkanda Redmi 12 mevcut, yurt dışı ve sıfır. Fiyatı ise 5700TL. Sizce bunu iade edip Redmi 12 alayım mı? Pişman eder mi?

iPhone X benim de pek içime sinmemişti, hem replika olması hem de eski bir cihaz olması sebebiyle almak istemedim. Yukarıda da söylediğim gibi bunu iade edip yan taraftan 5700TL'ye sıfır yurt dışı Redmi 12 alayım mı?
Redmi note 12 öneririm. İMEİ de yapıştırırsan 2-3 yıl götürür gibi ya.

A34 bulamazsın.
Xiaomi cihazları biraz araştırırsan bulabilirsin. Link vs atmam uygun olmaz buraya. Muhtemelen 8.5 civarlarına Note 12 Pro 5G bulabilirsin. Bütçeyi arttıramam dersende 7 bin civarlarında Note 12s gibi cihazlar var.

Sahibinden üzerinden mi satılıyor hocam? Araştırdım ancak farklı bir sitede yurt dışı cihaz göremedim. 7.5 civarlarına Note 12 Pro 5G satılıyor, muhtemelen onlara bakacağım bi.

Redmi Note 12 öneririm. IMEI de yapıştırırsan 2-3 yıl götürür gibi ya.

Bütçeme uygun yurt dışı 12 Pro buldum bir tane, görüşüp onu alacağım muhtemelen.

Sahibinden üzerinden mi satılıyor hocam? Araştırdım ancak farklı bir sitede yurt dışı cihaz göremedim. 7.5 civarlarına Note 12 Pro 5G satılıyor, muhtemelen onlara bakacağım bi.
Sahibinden üzerinden satan da vardır. Ama daha çok telegram ve facebook üzerinde daha çok kişinin satın alıp kullandığı kişilere yönelirseniz daha güvenilir olabilir. Bazılarının direkt siteleri de var. Bazıları telegram ve facebook üzerinden yapıyor.

Sahibinden üzerinden satan da vardır. Ama daha çok Telegram ve Facebook üzerinde daha çok kişinin satın alıp kullandığı kişilere yönelirseniz daha güvenilir olabilir. Bazılarının direkt siteleri de var. Bazıları Telegram ve Facebook üzerinden yapıyor.

7000TL'ye Redmi Note 12 Pro 5G 8/128 yurt dışı sıfır buldum bir tane, yer olarak da yakın. Bunu iade alırsa gidip onu alacağım muhtemelen, hem daha ucuz hem üst model hem de sıfır, çok daha mantıklı gibi duruyor.

Geri
Yukarı