2. el i7 6700k GTX 970 bilgisayar alınır mı?

Arkadaşlar makineyi aldım. Almadan inceleme yapma imkanım malesef olmadı bilgisayar muğlada çünkü. Ancak GET ile aldım eğer bir sıkıntı çıkması durumunda direk olarak iade edip paramı alabilirim. Onun için rahatım. Fiyatın uygun olma sebebi satan arkadaşın acil paraya ihtiyacı olması. Almadan önce istediğim ayarlada fps testi yaptırdım. Telefon kamerası ile bir çok görüntü attı. Tatmin olmadan almadım yani. Gelince eğer ürün sıkıntılı ise geri iade edeceğim zaten.

Nereden biliyorsun hiç O.C yapılmadığını ? :)
Hocam bu anakart ile OC yapılmıyor çünkü. Yapılmış olsa bile beni çok bozmaz. Sadece CS GO oynayacağım bana stabil 300 fps versin başka bişey istemiyorum.

Bu anakartla kullandığı ne malum. Ben senin kafanı karıştırmak istemiyorum sadece olabilecek bir durumu belirtiyorum. Millet güzel anakartla ağlatıyor işlemciyi sonra uyumlu dandik bir 2.el anakart alıp satışa koyuyor. Böyle bir durumda bilgilendirmek istedim. Aldıysan hayırlı olsun güzel bir sistem.

Gelince sizden mesaj bekliyoruz. Ekran kartı ileride zorlandığında anakart ile beraber güncellersiniz. Şu anlık +8 GB RAM dışında bir ihtiyacı yok sistemin. O da acil değil.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı