20.000TL'ye kadar kamerası iyi telefon önerisi

Redmi Note 13 kamera için bunu tercih edebilirim 1000 TL daha zorlayın bütçenizi fikriniz oyuna dönerse POCO X6 Pro 5G\12GB öneririm.

Veya iPhone 11 önerebilirim Apple kamerada en başarılı şirketlerden biliyoruz ki bütçenizi zorlarsınız olur ancak önerdiğim Redmi Note 13'te çok başarılıdır YouTube'da / Google'da araştırabilirsiniz.

Hemen size izleyebileceğiniz performans karşılaştırması için güzel bir video önereyim YouTube

Kamera karşılaştırmaları için izleyebileceğiniz bir video önereyim Youtube

Son düzenleme:
Redmi Note 13 kamera için bunu tercih edebilirim 1000 TL daha zorlayın bütçenizi fikriniz oyuna dönerse POCO X6 Pro 5G\12GB öneririm.

Veya iPhone 11 önerebilirim Apple kamerada en başarılı şirketlerden biliyoruz ki bütçenizi zorlarsınız olur ancak önerdiğim Redmi Note 13'te çok başarılıdır YouTube'da / Google'da araştırabilirsiniz.

Hemen size izleyebileceğiniz performans karşılaştırması için güzel bir video önereyim YouTube

Kamera karşılaştırmaları için izleyebileceğiniz bir video önereyim Youtube
iPhone 11 yerine gitsin Nokia 3310 falan alsın daha fazla iş görür.
Bütçe en fazla 20 bin TL'ye şarjı uzun gidecek kamerası güzel bir telefon önerebilir misiniz?
S22 veya S23 FE bakmanızı öneririm. Daha düşük bütçede S21 FE(2.nesil) veya Honor 90 bakılabilir.

iPhone 11 yerine gitsin Nokia 3310 falan alsın daha fazla iş görür.

S22 veya S23 FE bakmanızı öneririm. Daha düşük bütçede S21 FE(2.nesil) veya Honor 90 bakılabilir.

@bahattinşen aklınız karıştıysa sizde izleyebilirsiniz.

Şiddetle izlemenizi tavsiye ediyorum kamerada kim daha rekabetçi -> Youtube

Önerilerimi ben yaptım bu kadar yeterli, neyse konudan ayrılıyorum sizlere mutlu tartışmalar. 😀

@bahattinşen aklınız karıştıysa sizde izleyebilirsiniz.

Şiddetle izlemenizi tavsiye ediyorum kamerada kim daha rekabetçi -> Youtube
S23 FE'nin açık ara önde olduğu bariz. iPhone 11, S20 seviyesinde kalmış bir cihaz. Fiyatı şuanda 23k bandında geziyor. Üstüne biraz daha ekleyip iPhone 13-14 segmentinde cihazlar bulabilirsiniz. Parasını çöp etmek isteyen insanlar iOS fanboyluğu yapmaya devam etsinler.

Yeni konular

Geri
Yukarı