20.000TL'ye kadar telefon tavsiyesi

Bütçe
20.000
Hocam bu link üzerinden Eğitim İndirim Programı'na üye olmanız gerekiyor. E-devlet üzerinden öğrenci belgenizi Samsung'a yüklerseniz S23 FE 20,500₺'ye düşüyor. Stoklar sınırlı.
Hocam ben de ekstra bilgi vereyim: Uygulamasından (Galaxy Shop) alırsanız ek %5 indirimle 19.5 civarına geliyor. Kendim bu şekilde 21K'ya 8/256'lığı aldım 1.5 hafta önce.

Cihaz gayet iyi, konu sahibi arkadaşa öneririm.

Hocam bu link üzerinden Eğitim İndirim Programı'na üye olmanız gerekiyor. e-Devlet üzerinden öğrenci belgenizi Samsung'a yüklerseniz S23 FE 20, 500₺'ye düşüyor. Stoklar sınırlı.

Teşekkürler öğrendim iyi oldu.

Hocam ben de ekstra bilgi vereyim: Uygulamasından (Galaxy Shop) alırsanız ek %5 indirimle 19.5 civarına geliyor. Kendim bu şekilde 21K'ya 8/256'lığı aldım 1.5 hafta önce.

Cihaz gayet iyi, konu sahibi arkadaşa öneririm.
Hocam bu nasıl oluyor promosyon kodu filan mı giriyoruz Samsung Shop uygulamasında sepette direk olmadı.

Son düzenleme:
Teşekkürler öğrendim iyi oldu.

Hocam bu nasıl oluyor promosyon kodu filan mı giriyoruz Samsung Shop uygulamasında sepette direk olmadı.
Uygulamada biraz gezinin, sonrasında pop-up şeklinde önünüze çıkıyor bir anda. "İlk alışverişiniz için %5 uygulama içi indirim kodu: ....... " şeklinde. Kodu sepette girince düşüyor.

Geri
Yukarı