20-25 bin TL sistem önerisi

Bütçe
20-25 Bin

Kxfir

Hectopat
Güncel oyunları ve güncel rekabetçi oyunları high-ultra grafik arası oynayabileceğim bir sistem arıyorum. NVIDIA ve AMD arasında çok kaldım. Bir yandan hazır yeni sistem alırken şu RTX işine gireyim bir deneyimleyeyim diyorum ama bir yandan AMD daha iyi diyenler var. Asıl önemli konu ekran kartı ama diğer parçalara da öneri verirseniz sevinirim.

Güncel oyunları ve güncel rekabetçi oyunları high-Ultra grafik arası oynayabileceğim bir sistem arıyorum. NVIDIA ve AMD arasında çok kaldım. Bir yandan hazır yeni sistem alırken şu RTX işine gireyim bir deneyimleyeyim diyorum ama bir yandan AMD daha iyi diyenler var. Asıl önemli konu ekran kartı ama diğer parçalara da öneri verirseniz sevinirim.

Anakartı MSI B650M, RAM'ı 1x16 XPG yapın.
Soğutucu olarak,

Öneri için sağ ol hocam fakat şeyi soracağım 8 GB VRAM artık günümüzde yetersiz deniyor çoğu zaman, aslında asıl arada kaldığım şey 4060 16 GB mı yoksa 7700 XT 12 GB mı alsam diye düşünüyordum diğer parçalar güzelmiş ama teşekkür ederim.

Öneri için sağ ol hocam fakat şeyi soracağım 8 GB VRAM artık günümüzde yetersiz deniyor çoğu zaman, aslında asıl arada kaldığım şey 4060 16 GB mı yoksa 7700 XT 12 GB mı alsam diye düşünüyordum diğer parçalar güzelmiş ama teşekkür ederim.

7700 XT 4060 Ti'dan bile daha güçlü.

Yeni konular

Geri
Yukarı