200-300 TL arası Nvidia ekran kartı tavsiyesi

Denedim. Ben de R7 250'nin müthiş bir şey olduğunu biliyorum ama arkadaş tutturmuş Nvidia diye.
R7 250 65 wat güç tüketimi mevcut. 350 wat psu yetecektir. Şuan kulanmaktayım ve memnunum. Lol 1440x900 çözünürlükte ayarlar sonda 40-60 fps veriyordu hatırladığım kadarıyla. (Girip bi bakarım istersen kaç fps verdiğine.)

ben de yakın zamanda bir ekran kartı aldım amd den nvdia geçtim benim tercihim nvdia ve GT630 gayet işini görür oyunlar aynı hatta ben bu ekran kartında bf3'te oynuyorum bide ekran kartı seçtikten sonra internetteki videolara bakın ole alın önemli olan teori değil pratik. Deneyimlere bakin derir

ben de yakın zamanda bir ekran kartı aldım amd den nvdia geçtim benim tercihim nvdia ve GT630 gayet işini görür oyunlar aynı hatta ben bu ekran kartında bf3'te oynuyorum bide ekran kartı seçtikten sonra internetteki videolara bakın ole alın önemli olan teori değil pratik. Deneyimlere bakin derir
Bende nvdiadan amd geçtim. ;) Hem r7 250 gt630 dan neredeyse 2 katı güçlü bir kart.

Yani fanboysun :) GT 630'u mu savunuyorsun bize ? Hemde karşılaştırma olarak r7 250'ye çöp diyorsun ? Bunları genelde bakkallardan duyuyoruz yanlız. AMD kartlara çöp diyorsan gt 630 ile mutluluklar sana. Zaten sen Battlefield 3'ü ultrada oynuyorsundur o kartla.

Bizim arkadaş da fanboy işte. Hiç bir şey bilmediği halde. İkna edemedim. Sanırım GT 730 alacak. Durduramıyorum şu arkadaşı bir türlü.
Bu arada @İsmail Utku Can:
image.jpg
image.jpg
@DobreLi haklı. R7 250 GT 630'un 2 katı.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı