200 TL klavye + mouse önerisi

MK235'i teslim aldım ve 10 dakikadır kullanıyorum. Tepki süresinde hiçbir gecikme aksama okumama gibi bir durum yok. Klavyesi düşündüğümden çok daha sessiz ve basma hissiyatını beğendim. Normal klavye ile laptop klavyesi arası bir sertliği var tuşlarının. Mouse biraz küçük geldi, elim biraz büyüktür. Ama zamanla alışacağıma inanıyorum. Artık Rival 300S alana kadar sabredicez :LOL:
@TheLastComp.Bender

MK235'i teslim aldım ve 10 dakikadır kullanıyorum. Tepki süresinde hiçbir gecikme aksama okumama gibi bir durum yok. Klavyesi düşündüğümden çok daha sessiz ve basma hissiyatını beğendim. Normal klavye ile laptop klavyesi arası bir sertliği var tuşlarının. Mouse biraz küçük geldi, elim biraz büyüktür. Ama zamanla alışacağıma inanıyorum. Artık Rival 300S alana kadar sabredicez :LOL:
@TheLastComp.Bender
1 hafta sonra sizi etiketlerim veya siz yazın, 10dk çokta uzun bir tecrübe değil 😂
@Livane yaptınız memnun musunuz hocam? Bende bu hafta için bilgiysar ve klavye+mouse alacağım.
@Lorakahn

Son düzenleme:
Bütçe 50 TL artarsa Bloody B2100 olabilir. Yazılım için biraz sıra dışı olabilir ama olsun.

Şunu buldum, tavsiye eder misiniz? Yazılım için kullanılacak, önerilerinize açığım.

Ofiste 1 yılı aşkın bu ekipmanları kullandım. Oyun oynamayacaksınız çok rahat ettirir. Özellikle klavye. Ben bilek desteği ihtiyacı olduğu için sonradan değiştirdim ama konfor bakımından bu fiyatlara alınabilecek en güzel klavyelerden.

Mouse hakkında bir beklentiniz olmasın standart mouse. Artı tek özelliği gözüme çarpan çekim alanı sanki diğer mouselara göre bir tık daha iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı