200 TL kulaklık tavsiyesi

justblack

Decapat
Yer
Bakü
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.
Metrobüs gibi sesli bir ortamda da olsam anlaşılır bir ses veren ve video düzenlerken orijinale yakın bir ses vere bilen bir kulaklığa ihtiyacım var. Kulak üstü olursa daha iyi olur ancak fiyat performans oranı yüksek uygun fiyatlı kulak içi bir kulaklık olsa da olur. Bütçem 200 TL ancak çok iyi bir ürün olursa 350 TL'ye kadar çıkabilirim. Önerilerinizi bekliyorum.
Şimdiden teşekkürler.

kablosuz:

Kablolu:
QCY T13 kullanıyorum 6 ay olacak sanırım. Bir sıkıntısını görmedim şuana kadar, ses kalitesi ve basslar fiyatına göre gayet kaliteli. Ayrıca game mode'u da bulunuyor işinize yararsa. Ben kullanmadığım için pek bir şey diyemeyeceğim.

kablosuz:

Kablolu:
Hocam öncelikle cevabınız için teşekkür ederim. Peki bu fiyat seviyesinde, orjinaline en yakın sesi sunan kulak üstü kulaklık hangisini önerirsiniz? Sadece evde sessiz bir ortamda video düzenlemek için, kablolu ve ya kablosuz fark etmez.

QCY T13 kullanıyorum 6 ay olacak sanırım. Bir sıkıntısını görmedim şuana kadar, ses kalitesi ve basslar fiyatına göre gayet kaliteli. Ayrıca game mode'u da bulunuyor işinize yararsa. Ben kullanmadığım için pek bir şey diyemeyeceğim.
Hocam öncelikle cevabınız için teşekkür ederim. Peki bu fiyat seviyesinde, orjinaline en yakın sesi sunan kulak üstü kulaklık hangisini önerirsiniz? Sadece evde sessiz bir ortamda video düzenlemek için, kablolu ve ya kablosuz fark etmez.

Bütçeye uygun pek bir şey yok kulaküstü. En ucuz bu iyi göründü bana:

Geri
Yukarı