200 Tl Kulaklık

Serpenos

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522193036
Merhaba. Kulakligim kırıldığı için yeni bir kulaklık almaya karar verdim(oyuncu kulakligi). Ve 200 Tl butcem var. İki kulaklik arasında kaldım. Asus Cerberus ve Steelseries Siberia v2. Genelde Dota oynuyorum. Lakin fps oyunları ile de aram iyi. Mikrofona önem veriyorum. Teşekkürler.

Klasik Logitech g240 veya Creative 3d serilerinden biri alınmalı. Siberia v2 lerin mikrofonları bana göre ''çöp'' o derece sesi çok iyi olmasına rağmen.

Logitech G230 kullanan arkadaşım var ve Skypede cızırtı sesinden çok rahatsız oluyoruz. Siberia v2'ye alternatif olarak HyperX Cloud alınabilir.

Snopy,Trust, Everest gibi markalara bulaşmıyorum. HyperX'de düşündüklerim arasında idi. Asus Cerberus nasıl ? Ayrıca G230 veya Logitech sevmiyorum.

Ayrıca SteelSeries Sibera Raw Prsim var, iyi gözüktü bana görüşünüz nedir ?

Almanya'ya gitme gibi bir şansım bulunmuyor @Mehmet Yusuf Demir .

Raw "çiğ" anlamından da anlaşılacağı gibi düşük bir ürün. Steelseries raw kelimesini birnevi "lite" anlamımda kullanır. Ne yazıkki tr piyasasında ancak siberia v1 raw alınabilirken bu paraya almanyadan az daha ekleyip siberia v3 alınabiliyor. (ortalama 65-75€)

Almanya'dan alamıyorum lakin Amazon'dan alabilirim. Budget headset kısmında EtekCity Scroll H5GX ürününü gördüm. Hoşuma gitti lakin biraz da esnek bir kulaklık arıyorum. Tabiri caizse hayvan gibi takıyorum kulaklığı. SteelSeries'in mikrofonları berbat, elimdeki kulaklığın değerini bilmeliymişim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı