200 TL Müzik İçin Kulaklık Önerisi

Peki kulaküstü olarak ne önerirsiniz?
@Administraktör @NusretC
Daha onceden orijinal iphone kulakligi ve sennheiser marka modelini hatirlayamadigim bi kulakustu kulakligini kullandim. Kulakustu kulakliklardan genel olarak memnun kalmadim. Uzun kullanimlarda kulak agrisiyla karsilastim. Kulak ici kulaklik dis ortamla yalitimi iyi yapmasi sayesinde bence daha kaliteli muzik deneyimi sunuyor.

Altta incelemesi var, bakabilirsiniz.

Bu arada T500'ü sattım ve Urbanears Plattan 2 aldım. T500 yerine onu öneririm. Daha rahat, malzemesi güzel ve ses kalitesi de çok iyi.

T500 de üzmez tabi. Ama plastik malzemesi rahatsız etti beni. Plattan 2 daha çok hoşuma gitti diyebilirim.

Altta incelemesi var, bakabilirsiniz.

Bu arada T500'ü sattım ve Urbanears Plattan 2 aldım. T500 yerine onu öneririm. Daha rahat, malzemesi güzel ve ses kalitesi de çok iyi.

T500 de üzmez tabi. Ama plastik malzemesi rahatsız etti beni. Plattan 2 daha çok hoşuma gitti diyebilirim.

Bende müzik için kulaküstü kulaklık arayışındayım kulaklıkta yüksek ses arıyorum dün akşam arkadaşım gamepower meı almış baktım bassları dolgundu tizler o kadar iyi değil james donkey 710 modeline bakıyorum acaba böyle bir kulaklıkta müzik iyi olur mu? Tecrübeniz var mı?

Maalesef oyun kulaklığıyla hiç denemedim. Ama bajsettiğiniz Gamepower ve James Donkey'in ürünleri zaten kalitesiz ürünler. Kulaklıklarından bahsetmeye bile gerek görmüyorum. Müzik dinlemek için JBL ve Urbanears gibi markalar dururken onları almak mantıklı gelmiyor.

Maalesef oyun kulaklığıyla hiç denemedim. Ama bajsettiğiniz Gamepower ve James Donkey'in ürünleri zaten kalitesiz ürünler. Kulaklıklarından bahsetmeye bile gerek görmüyorum. Müzik dinlemek için JBL ve Urbanears gibi markalar dururken onları almak mantıklı gelmiyor.
Peki 150 lira segmentinde önerebileceğiniz modelleri var mı acaba.

Maalesef çok az kulaklık denemiş biri olarak o fiyattaki modellerin hepsine hakim değilim. Sadece bahsi geçen modelleri denedim. Ama T500 ve Plattan 2'ye o bütçenin kralı diyebilirim diye düşünüyorum.
Plattan 2'yi önerdiğimi imzamdaki konumdaki sorunuzda detaylıca cevap verdim az önce.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı