2000-2500₺ bütçe ile bilgisayar önerisi

Yazı bekle korona fırsatçılar azalır bir de bazı kimseler (ad vermek istemiyorum yayıncılar vs.) özel teklifler sunuyor gerçekten çok uygun ve güzel bir şey alabilirsin 3.5K civarı bütçe ayarla mönütörde dahil olur genelde.

Arkadaşlar pek bakmadım ama bu olabilir.

Gardaşım şu sistemlere bakmayın Allah aşkına belki işlemcisi benden eski pişman olur bir RGB'ye kendi bırakma.

1- İ5 1.nesil yani 9 senelik işlemci. Bu işlemci ile güncel oyunların hiçbiri oynanmaz.

2- Depolama birimi olarak HDD kullanılmış imkan dahilinde 2020 yılında HDD tavsiye etmiyoruz.

3- 4 GB RAM var. Google Chrome’a anca yeter.

4- İçerisindeki güç kaynağının sertifikası, markası belli değil.

5- Artık millet 2K oyuna yönelirken Full HD olmayan bir monitör kullanılmış sistemde. Full HD olsun ikinci el olsun.

Bu sebeplerle @MisSaint arkadaşımızın attığı sistemi önermiyorum.

@grafikibrahim24 oyun için 10.000 TL civarına marka bilgisayar almak bile zor. Markaya 2500 vereceğine toplamaya aynı özelliklere 1500-2000 veriyorsun. Garanti sıkıntısı varsa tüm parçaların ayrı ayrı garantileri var zaten.

Hem 0, hem de kaliteli olsun diyorsan alabileceğin en kötü sistem bu.
20200411_151752.jpg

20200411_151817.jpg

20200411_151805.jpg

3000 TL.

Bu sistemde fiyattan kısabileceğin tek yer monitör. 720 TL'lik yerine 400 TL'ye de monitör bulabilirsin. Ama onun çözünürlüğü 1366x768 olur.

Arkadaşlar pek bakmadım ama bu olabilir.

Bu ne? Eski bilgisayarı bundan iyidir.
Hepiniz çok sağolun, abime de iletiyorum birlikte değerlendirip karar vereceğiz.

Hocam size önerim biraz bekleyin. Sistem fiyatları uçuyor, dolar biraz düşerse daha iyisini buluruz.

Yazı bekle korona fırsatçılar azalır bir de bazı kimseler (ad vermek istemiyorum yayıncılar vs.) özel teklifler sunuyor gerçekten çok uygun ve güzel bir şey alabilirsin 3.5K civarı bütçe ayarla mönütörde dahil olur genelde.

Gardaşım şu sistemlere bakmayın Allah aşkına belki işlemcisi benden eski pişman olur bir RGB'ye kendi bırakma.

2 El topla 4000 TL'ye kadar en iyisi 2 eldir Xeon'lu ve RX 570'li belki 80'li kurabilirsin.
Bu tğr sitedeki pcleri kesinlikle alma.
Detaylı bilgi falan istersen Instagram timeover.36

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı