2000 TL'ye kadar kasa önerisi

Cageii

Femtopat
Daha fazla  
PSU ile 2000 TL bir bütçem var, 550 ve üstü üzmeyecek bir PSU ihtiyacım var. H610M h anakartim RX 580 ekran kartım var soğutması güzel bir kasa önerisi varsa almak isterim hocalarım.

PSU ile 2000 TL bir bütçem var, 550 ve üstü üzmeyecek bir PSU ihtiyacım var. H610M h anakartim RX 580 ekran kartım var soğutması güzel bir kasa önerisi varsa almak isterim hocalarım.
+

PSU olarak, 550 watt ve üzeri bir güç sunan ve kaliteli bir marka tarafından üretilen bir ürün seçmeni öneririm. Corsair, Seasonic, EVGA, ve Thermaltake gibi markaların güç kaynakları güvenilir ve kalitelidir. Örneğin, Corsair CX550M, Seasonic Focus GX-550 veya EVGA 550 B5 gibi modelleri inceleyebilirsin.

Kasa seçimi de önemlidir, özellikle sistem sıcaklığı ve işlemci/ekran kartı soğutması açısından. Bu nedenle, iyi bir hava akışı sağlayan, fan konumları ve hava filtreleri gibi özellikleri olan bir kasa tercih etmeni öneririm. Corsair, Fractal Design, NZXT ve Phanteks gibi markaların ürünleri genellikle iyi bir hava akışına sahip olurlar.

Örneğin, Corsair Carbide Series 275R, Fractal Design Focus G, NZXT H510 veya Phanteks Eclipse P400A gibi modelleri inceleyebilirsin.

Geri
Yukarı