2000 TL'ye Valorant için kablosuz mouse önerisi

Bütçe
1000-2000
Atılan ürünler pek iyi değil. Bir tek M800 Pro iyi o da 2000TL civarındakiler için pek yarışabilir değil.
VXE R1 Wireless Mouse vxe R1 Pro modeli alınabilir.
VGN Dragonfly Wireless Mouse yanına 4K dongle alırsanız 2600 civarına geliyor.

Atılan ürünler pek iyi değil. Bir tek M800 Pro iyi o da 2000TL civarındakiler için pek yarışabilir değil.
VXE R1 Wireless Mouse vxe R1 Pro modeli alınabilir.
VGN Dragonfly Wireless Mouse yanına 4K dongle alırsanız 2600 civarına geliyor.
2000Tl yazılmış farkındaysanız. Darmoshark bu fiyat bandının en iyisi. Yoksa bende biliyorum XM2we atmayı :D

2000TL yazılmış farkındaysanız. Darmoshark bu fiyat bandının en iyisi. Yoksa ben de biliyorum XM2we atmayı :D

Darmoshark'ın mcu ve malzeme kalitesinin kötü olduğunun da farkındasınızdır umarım.
Ayrıca yükseltme şansının olduğunu belirtmiş ki biraz dikkatli incelerseniz Lamzu thorn gibi 3K bandının üstünde mouse önerilmiş fakat ona bir şey dememişsiniz.
Ayrıca XM2we yaklaşık 1 hafta evveline kadar 2100TL civarındaydı, demek ki tekrardan zam gelmiş.
İyi sosyaller.

Darmoshark'ın mcu ve malzeme kalitesinin kötü olduğunun da farkındasınızdır umarım.
Ayrıca yükseltme şansının olduğunu belirtmiş ki biraz dikkatli incelerseniz Lamzu thorn gibi 3K bandının üstünde mouse önerilmiş fakat ona bir şey dememişsiniz.
Ayrıca XM2we yaklaşık 1 hafta evveline kadar 2100TL civarındaydı, demek ki tekrardan zam gelmiş.
İyi sosyaller.
Anlık olarak indirim koyuyorlar. XM2we genel fiyatı 2500 zaten.

Geri
Yukarı