20000 TL'ye hazır sistem önerisi

Hocam 21.457 mesajınızın 20.000'i sistem önerisi galiba, her sistem önerisinde görüyorum sizi.

Şu an 2 seçenek öne çıkıyor biri yukarıdaki hero sistem öbürü ise şimdi atacağım DDR5 6650XT'li sistem. Bence kesinlikle benim önerdiğim sistemi tercih etmelisin çünkü hero sistemi AM4 ve b450m anakartlı yani ram eklemek istersen eski RAM'leri satman gerek, SSD eklemek istersen ya anakartı değişeceksin ya eskini çıkartıp takacaksın kısaca yükseltme imkanın yok ama benim attığım sistem ben DDR5 yani yıllarca yükseltme yapabileceğin bir altyapı sağlıyor hem de 32 GB RAM'e sahip. Sistemin tek zayıf yanı bence AMD 6650XT ekran kartı olması ama onu da 2-3 yıl sonra elden ayaktan düşünce satıp düzgün bir kart ile değişirsin. Link.
Çocuk yıllardır külüstürle oynuyor, ileride şunu yaparız bunu yaparız demek hevesini kaçırtmak olur. Şu an güncel oyunları sağlam oynasın istiyorum. Yani ileriki yıllarda ekleme yapılmayacak şekilde düşüneceğim malesef.

Bunu beğendim değerlendireceğim, teşekkürler. Ghost Oyun Bilgisayarı – GeForce RTX 4060TI – PcKolik.com | Gaming PC ve Bilgisayar Bileşenleri bu kasa hakkında ne düşünüyorsunuz?

Çocuk yıllardır külüstürle oynuyor, ileride şunu yaparız bunu yaparız demek hevesini kaçırtmak olur. Şu an güncel oyunları sağlam oynasın istiyorum. Yani ileriki yıllarda ekleme yapılmayacak şekilde düşüneceğim malesef.

Bunu beğendim değerlendireceğim, teşekkürler. Ghost Oyun Bilgisayarı – GeForce RTX 4060TI – PcKolik.com | Gaming PC ve Bilgisayar Bileşenleri bu kasa hakkında ne düşünüyorsunuz?
Hocam bu bilgisayarda yıllarca iyi performansta oynatacak bir şey. Şu an 6650XT ile ultrada 1080P oynayamayacağınız oyununuz yok hem de geleceği daha açık. 4060ti'lı ghost sistemde çok çok iyi bir sistem.

Sağolun hocam, bütçeyi 25000 TL'ye çıkartmak istesek alabileceğimiz en iyi 2 opsiyon ne olabilir?

Hocam bu bilgisayarda yıllarca iyi performansta oynatacak bir şey. Şu an 6650XT ile ultrada 1080P oynayamayacağınız oyununuz yok hem de geleceği daha açık. 4060ti'lı ghost sistemde çok çok iyi bir sistem.
Hocam anlıyorum, ben kendime alacak olsam kesinlikle bunu alırdım. Ama çocuk sabırsız şuan ve sabırsız olmakta da haklı. Teşekkür ediyorum tavsiyelerin için.

Sağolun hocam, bütçeyi 25000 TL'ye çıkartmak istesek alabileceğimiz en iyi 2 opsiyon ne olabilir?

Hocam anlıyorum, ben kendime alacak olsam kesinlikle bunu alırdım. Ama çocuk sabırsız şuan ve sabırsız olmakta da haklı. Teşekkür ediyorum tavsiyelerin için.
Dostum sabırsız olmakla alakası ne anlamadım diyorum ki şu an önünde olan 2 bilgisayarda her oyunu ultrada oynatır hiçbir sıkıntıları yok ikisinin ama bundan 3-4 yıl sonra çocuk yeni çıka oyunları oynayamadığı zaman birisinin yükseltme imkanı olacakken öbürünün daha kısıtlı olacak. Ha illa Ghost bilgisayarı alacağım diyorsan anakartı gigabyte b550m yap RAM'leri gskill 32 gb yap. SSD'yi samsung 980 500 gb yap. Son olarak da bütçeni biraz aşabilir ama kasayı Cooler Master Masterbox yaparsan hiç bir zayıf yönü kalmamış muhteşem bir bilgisayar olmuş olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı