Alındı 240 GB SSD veya 500 GB - 1 TB HDD

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

TechnoNИ

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Dünya
Uygun fiyatlı 240 GB SSD, yüksek hızlı 1TB veya 500 GB HDD arıyorum. Bilgisayarımda yer kalmadı yeni depolamaya ihtiyacım var ve bütçem fazla değil bu yüzden ikinci el satın alıyorum. GeT veya benzeri sitelere ilan açarsanız hemen satın alırım.
[email protected]

Son düzenleme:
Uygun fiyatlı 240 GB SSD, yüksek hızlı 1TB veya 500 GB HDD arıyorum. Bilgisayarımda yer kalmadı yeni depolamaya ihtiyacım var ve bütçem fazla değil bu yüzden ikinci el satın alıyorum. GeT veya benzeri sitelere ilan açarsanız hemen satın alırım.

Seagate Barracuda 1TB var elimde. Mayıs faturalı yaklaşık 2.5 sene garantili. 170 TL. GeT bedelini karşılamanız halinde GeT ilanda açabilirim. 170+ GeT bedeli şeklinde.

Seagate Barracuda 1TB var elimde. Mayıs faturalı yaklaşık 2.5 sene garantili. 170 TL. GeT bedelini karşılamanız halinde GeT ilanda açabilirim. 170+ GeT bedeli şeklinde.
GeT masrafları ve kargoyu da ekleyince sıfır fiyatına geliyor. Teşekkür ederim.

Son düzenleme:
GeT masrafları ve kargoyu da ekleyince sıfır fiyatına geliyor. Teşekkür ederim.

GeT'li 180'den ilan açarım size kargo 10 15 arası bir şey tutar. Sahibinden yurtiçi ile anlaşmalı gönderirim. Sıfırı bendeki model 260'dan başlıyor. Yine kaardasınız.

GeT'li 180'den ilan açarım size kargo 10 15 arası bir şey tutar. Sahibinden yurtiçi ile anlaşmalı gönderirim. Sıfırı bendeki model 260'dan başlıyor. Yine kaardasınız.
150 TL GeT ve kargo ücreti benden şeklinde alabilirim. Hangi şehirdesiniz Ankara içi elden de satın alabilirim. Getli 180 TL'ye alırım ama kargo size ait olur.

Güncelleme;
Elimde Samsung 970 Evo 250 GB SSD var. 500 GB M2 Samsung veya benzeri SSD ile takas olur.
(Bütçe arttı Sata 500 GB SSD'de alabilirim)
@PCBudur adlı arkadaştan HDD'yi satın aldım konu kapanabilir..

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı