25.000 TL bütçeye kablosuz oyuncu kulaklığı önerisi

Bütçe
25.000
Bütçe bu kadar yüksek ise oyuncu kulaklığı tercih edilmemeli ama diyorsanız ki benim için konfor önemli, o zaman Corsair HS80 önerebilirim.
Her türlü gideri var, sizin zevkleriniz önemli tabii, bas ses mi seversiniz tiz mi mesela?

Bunların haricinde, piyasadaki iyi bir oyuncu kulaklığı için bu kadar bütçelere çıkmaya gerek yok. Bu tercih meselesi değil, yani, bu fiyatlara gerek kalmayacak.

Ancak, karşılarım derseniz, yurt dışından Audeze oyuncu kulaklıklarına göz atabilirsiniz.

İkisini de listeye ekledim hocam. Peki Sony Inzone H9 ile Alienware AW920h nasıldır?

İkisini de listeye ekledim hocam. Peki Sony Inzone H9 ile Alienware AW920h nasıldır?
Ow, Inzone meselesi biraz karışık 😅.

Inzone alt ürünleri hakkında şikayetler var ama H9'u bilemeyeceğim. AW920h ise bence pek ergonomik değil. Yuvarlak Void Elite gibi geliyor bana, Void Elite daha rahattır ayrıca, eski bir model olmasına karşılık.

Ayrıca bu kulaklığa Hi-Res deniliyor ancak, 40K KHz gibi değerler kablo ile mi yakalanıyor onu bilmemiz önemli. Çünkü HS80 kablosuz bir şekilde bunu yapıyor zaten, kablolu bağlandığı zaman ise 8 kanal 96K KHz oluyor.

Eğer, 40K KHz'e kablolu ile çıkılıyorsa bir anlam ifade etmiyor kablosuz.

Geri
Yukarı