250 TL'ye kadar oyuncu kulaklığı tavsiyesi

Qwerty delisi

Kilopat
Daha fazla  
İyi akşamlar.

Vahim bir kaza sonucu muhterem G230 umun üzerine muhterem popomla yanlışlıkla oturdum. Kendisi çok narin olduğu için tam kulakların oturduğu yerden çıt diye kırıldı ve şuan o büyük "G" logosunun olduğu yer kulaklığı havaya kaldırdığımda zil takıp oynuyor(sallanıyor yani). Her neyse, ciddi olursak 250 TL altı, tek giriş jakı olan(mikrofon ve kulaklık için ayrı giriş olmasın) oyuncu kulaklığı arıyorum. Mümkünse sağlam birşey olsun, çünkü bu kazara gelişen olayda daha hiç abanmamıştım afedersiniz sadece dokundum resmen :cry: , kulakları uzun süreli kullanımlarda(yaklaşık 4 ila 5 saat gibi) ağrıtmayacak ve ses kalitesi fiyatına göre iyi olan birşey arıyorum. Bunun yanında mikrofon da önemli mümkünse dışarıdan gürültüleri pek almayacak birşey olsun( çok birşey istemiyorum sadece yan binadaki inşaatı veya pc den gelen fan sesini duymasalar yeter). İlk bir razer alacaktım ama adam akıllı birşey için bu fiyattan çok daha yukarı çıkmam gerektiğini görünce vazgeçtim(bkz: adaro stereos).

Teşekkür ediyorum, iyi akşamlar tekrardan...

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı