2500 TL bütçe mekanik klavye önerisi

wjeasz

Centipat
Daha fazla  
Klavyelerden anlamıyorum ve acayip kararsızım bir sürü model marka var.

İsteklerim.

RGB zaten hepsinde var hemen hemen.
Kablolu kablosuz fark etmez.
Mekanik.
Bilek desteği olursa güzel olur özellikle çıkartmalı olanlar olmasa da problem değil ne önerirsiniz?

Bu fiyata kablosuz, kırmızı switch, hotswappable ve bilek destekli model bulunabilir tabii ki. Fakat tam boy mu, numpadsiz mi yoksa en dar boy olanlardan mı tercih edersiniz hocam?

Bu fiyata kablosuz, kırmızı switch, hotswappable ve bilek destekli model bulunabilir tabii ki. Fakat tam boy mu, numpadsiz mi yoksa en dar boy olanlardan mı tercih edersiniz hocam?
Küçük modellerin bilek desteği var mı ki?

Hocam inanın hiç fatketmez çünkü anlamıyorum bilek desteği olan ve sökülebilen olursa iyi olur olmasada önemli değil benin için önemli olan oyun performansı

Hocam inanın hiç fatketmez çünkü anlamıyorum bilek desteği olan ve sökülebilen olursa iyi olur olmasada önemli değil benin için önemli olan oyun performansı
Bu harika klavyedir ama medya tuşu olarak sadece Knob tekerlek var:

Eğer ciddi ğerformans isitoysan bu Hotswap değil ama harika bir oyuncu klavyesidir:

Ama sana tavsiyem bu olur. Kendim de farklı renkte bir modelini kullanıyorum ve müşteri hizmetleri de bir harika:

Ben de aynısını modlayarak kullanıyorum. Ek olarak da TKL boyuta uygun bir bilek desteği kullanabilirsin. Ben ham ahşap kullanıyorum ve hissiyatı mükemmel. Yumuşlar zamanla deforme oluyor ama ahşap hiç öyle değil.

18.jpg

45.jpg

Hem numpadli hem de TKL klavye bulmak biraz zor. Ben işim gereği numpad'e ihtiyaç duyuyorum. Ama multimedya olarak FN tuşlarını kullanman gerekiyor. Yazlımdan da dilediğin tuşa bir şeyler atayabiliyorsun.

Geri
Yukarı