2500 TL'ye AMD FX 8320 ve R9 270 Tabanlı Sistem Toplama

Burada oyunu rahat açar diye bir şey konuşmuyoruz. INTEL "her zaman" daha iyi işlemciler üretti. AMD nin en iyi işlemcisi denilen 9590 bile 4690'dan daha az performans veriyor.

Bak ben İntel'i kötülemiyorum tabii daha iyi fakat bu fiyata İntel işlemci almak mantıksız sonuçta ikiside neredeyse aynı performansı verecek İntel 3000 Tl nin üzerine çıkılacağı zaman alınmalı bence yoksa lükse kaçıyor biraz ve 9590 4690 dan daha az performans mı veriyor ?

cpuboss.com: Intel Core i5 4690 vs AMD FX 9590 İntel'in tek çekirdek performansına lafım yok ama genel olarak 9590 daha iyi 4690 dan. cpuboss.com: Intel Core i5 4690 vs AMD FX 9590

Bak ben İntel'i kötülemiyorum tabii daha iyi fakat bu fiyata İntel işlemci almak mantıksız sonuçta ikiside neredeyse aynı performansı verecek İntel 3000 Tl nin üzerine çıkılacağı zaman alınmalı bence yoksa lükse kaçıyor biraz ve 9590 4690 dan daha az performans mı veriyor ?

cpuboss.com: Intel Core i5 4690 vs AMD FX 9590 İntel'in tek çekirdek performansına lafım yok ama genel olarak 9590 daha iyi 4690 dan. cpuboss.com: Intel Core i5 4690 vs AMD FX 9590
CPUBoss ve GPUBoss paylaşımı yasak diye biliyorum. Gerçeği yansıtmayan sonuçlar gösteren bir site. 980 ile 295X2 karşılaştırmasında 980 galip geliyor garip bir şekilde. ^^

ASUS, genelde AMD kartlarda daha sıcak çalışıyor. Onun yerine PowerColor alabilir.

Powercolor sesli çalışıyor Asus'a göre. Yükte Powercolor 73 dereceyken, Asus 72 derece ve Strix teknolojisi de cabası.

Neden inteli bu kadar öneriyorsunuz anlamadım. AMD sempron bir işlemci kullanıyorum. ve oldukça gününmüzdeki oyunları rahat oynayabiliryorum. Arkadaş Amd işlemci ısınır. ısınması normal ne kadar büyütüyorsunuz bunu. sanki ateş çıkacak.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı