2500 TL'ye kulaklık önerisi

Bütçe
2500 TL bandı

xClaush

Hectopat
Aklımda ATH-M50X ve güzel bir DAC veya direkt SteelSeries Arctis Pro + GameDAC ikilisini almak var fakat hiç emin olamadım.

Behringer Q502 USB Mikser'im var. 48 kHz çıkış sağlıyor ama almak istediğim kulaklıklarda yeterli olacağını düşünmüyorum.

Oyunları profesyonel oynamıyorum ama rekabetçi oynadığım bazı shooter oyunlar var. Onun dışında tamamen müziğe ve Discord gibi uygulamalar üzerinden konuşmak için kullanıyor olacağım.

Mikrofon şart değil. Eğer çıkmıyorsa yukarı katlanabilir olursa güzel olur çünkü condenser mikrofon kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
M40X + FX Audio Dac-X6 kullaniyorunm Diger kulaklik olarak SHP 9500 ve DT770 Pro 250ohm var. Oyun ve muzik icin iclerinde en iyisi bence SHP9500. DT770 haric digerlerine ekstra dac/amp gerekmeyebilir.

Bence M50X yerine alternatif olarak M40X + HM5 angled pads olabilir (gerekirse).

Ama asil onerim kullanim seklin musaade ediyorsa guzel bir open back bir kulaklik olur.

M40X + FX Audio Dac-X6 kullaniyorunm Diger kulaklik olarak SHP 9500 ve DT770 Pro 250ohm var. Oyun ve muzik icin iclerinde en iyisi bence SHP9500. DT770 haric digerlerine ekstra dac/amp gerekmeyebilir.

Bence M50X yerine alternatif olarak M40X + HM5 angled pads olabilir (gerekirse).

Ama asil onerim kullanim seklin musaade ediyorsa guzel bir open back bir kulaklik olur.

Bende sizin verdiğiniz gibi bir örneğin daha iyi bir çözüm olacağını düşündüğüm için danışmak istedim zaten. Steelseries genel olarak hoşuma giden bir marka ama diğer kulaklıklarla kıyasladığımızda Arctis Pro'nun çok geride kaldığını düşünüyorum ve harcadığım paranın biraz ziyan olacağını düşünüyorum.

Geri
Yukarı