2700 TL'ye Sistem Toplama

kadirbnm

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar öncelikle iyi sosyaller.
Ben kendim bir sistem topladım ve sizlere bunların uyumlu olup olmadığını sormak istiyorum.

Aşağıdaki bileşenler uyumlu mudur ?

o0QEB7.png

İyi sosyaller :)

Son düzenleyen: Moderatör:
topladın sistemi ben beğemedim eyer oyun oynamak için alıyorsan size tavsiye etiğim bu bileşenler verdiğin fiyata göre iyi oyunlarda en ağır yükü ekran kartı alır ve gtx 950 artık bek tercih edilmeyen bir kart vermiş olduğun fiyata göre burada işlemciden kısıb rx470 alman daha iyi olur ve bu karta bu fiyata bu işlemci yeterli olur bence.rem'den de kısa bilirsin 8gb yeterli ilerde bi 8gb daha ala bilirsin..ama ekran kartı tatmin etmezse seni deyişdirmeye kalksan masrafı çok ve rx seni bu bütceye göre tatmin eder uzun bir süre.
upload_2016-11-17_0-4-51.png

Seçtiğiniz işlemci de smart cache yok günlük kullanımda etkiler o yüzden i5 6400 yapın güç kaynağı 500W yeter yeni nesil ekran kartı tercih edin rx 470 veya GTX 1050ti kıstığınız güç kaynağından anakart msi b150m gaming pro alabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı