2K 27" vs 24" yüksek Hz monitör

Bütçe
6500

kanuutux

Centipat
Yer
Birleşik Krallık, Reading
Daha fazla  
Merhaba öncelikle. Neredeyse her tarz oyun oynayan biriyim hikaye, FPS, rol yapma tarzı oyunlar oynuyorum. Konuyu açma sebebim 2K 27 inç mi yoksa 24 inç yüksek Hertz ekran almak mı yoksa başka bir şey almak mı? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:
Gamer değilsen bence 27 al. Profesyonel oyuncular 27 ekranda zorlandıklarını söylüyor bilemiyorum açıkçası. 27 2K ekranlarda oyun oynamak şahsen zevkli ve içerik tüketmek içinde çok iyi. İçerik tüketirken şöyle bir sorun var yalnız eğer 2k ekranda 1080P içerik izlersen video iyi upscale edilmemişse bulanıklık yaşayabilirsin, video içeriği iyi yüklenmişse sorun olmuyor.

Bütçemi belirttim monitör tavsiye edebilir misiniz?
O bütçeye bulabileceğinizi sanmıyorum hocam sanırım en ucuz ve elde tutulur olan şu mevcut Gigabyte G27Q 27" 1ms QHD Freesync Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe @Saint Lucia hocam belki daha iyi önerilerde bulunabilir.

Olurda bütçe 5 haneliye yaklaşırsa yine de şunu önerebilirim: https://www.akakce.com/r/?u=ref=akakce&yz=41880&v=1.29.2&pr=256371102&vd=1175&pg=301565304&z=125

Yeni konular

Geri
Yukarı