30.000 mAh powerbank önerisi

emreli01

Kilopat
Arkadaşlar merhaba.
Bende Xiaomi zmi Aura 18W 20000 mAh QB821 powerbank var 3 yılın sonunda şişme yaptı ve diş plastiğini şişirmeye başladı. Durum böyle olunca yeni powerbank alacağım ve bu kez 30.000 mAh istiyorum. Tavsiye edeceğiniz hızlı şarj özelliği ve üzerinde dijital göstergeli ve powerbankin kendi dolumunda da hızlı dolum özelliği sunan ürünleri yazarsanız sevinirim.

IMG_20240128_195829.jpg

Screenshot_2024-01-28-20-21-32-242_com.android.chrome.jpg

Bu iki üründen hangisini tavsiye edersiniz?

Son düzenleme:
Bix markasını yeni gördüm nasıl bir marka ürünleri sağlammi ve 20k dan 30k geçiş gerçek mah değerlerini sunan hangisi ben onu merak ediyorum açıkçası ve Bix fena durmuyor sanki

Ben şahsen tercihimi Baseus'tan kullanırım şu ana kadar kullanıp memnun kalmadığım ürünü yok malzemesinden bile kaliteli olduğu anlaşılıyor.

Ondada var dostum fakat ben marka olarak güvenirlik açısından Baseus tercih ettiğimi belirttim bix diye markayı ne çevremde kullanan birinde gördüm ne de herhangi birinin kullandığını.
Baseus güvenilir olduğunu bende duydum kendi dolumunda da hızlı dolum özelliği var mı acaba

Dediğiniz model bu mu

Screenshot_2024-01-28-21-15-55-537_com.android.chrome.jpg

Baseusun sitesinde kendini sarj etme süreleri yazıyor. Sizin aradığınız sanırsam aşağıdaki olabilir. Bix'i ben de merak ettim ama kobay olmaya niyetim yok :).

Arkadaşlar merhaba.
Bende Xiaomi zmi Aura 18W 20000 mAh QB821 powerbank var 3 yılın sonunda şişme yaptı ve diş plastiğini şişirmeye başladı. Durum böyle olunca yeni powerbank alacağım ve bu kez 30.000 mAh istiyorum. Tavsiye edeceğiniz hızlı şarj özelliği ve üzerinde dijital göstergeli ve powerbankin kendi dolumunda da hızlı dolum özelliği sunan ürünleri yazarsanız sevinirim.

Eki Görüntüle 2099888

Eki Görüntüle 2099897

Bu iki üründen hangisini tavsiye edersiniz?
Hocam merhaba aynı powerbank tan bende de var, bendeki powerbankın ekran soket arızalandı. elinizdeki powerbankı satmak isterseniz yada uygun bir fiyata alabilirim, yedek parça niyetine almak istiyorum. saygılar.

Yeni konular

Geri
Yukarı