3000-4000₺ monitör önerisi

Bütçe
3000-4000₺

RAISAR

Decapat
Yakın zamanda yeni bir monitör almayı düşünüyorum. Bütçem 3000-4000₺ arasında. Genellikle hikayeli oyunlar oynadığım için kaç Hz olduğu çok önemli değil. Renklerin canlı olması benim için daha önemli. Önereceğiniz monitör 27 inç olursa daha iyi olur.

Yakın zamanda yeni bir monitör almayı düşünüyorum. Bütçem 3000-4000₺ arasında. Genellikle hikayeli oyunlar oynadığım için kaç Hz olduğu çok önemli değil. Renklerin canlı olması benim için daha önemli. Önereceğiniz monitör 27 inç olursa daha iyi olur.

Bu modeli önerenleri dikkate almayın. Önerdiğim için atmıyorum. Önermiyorum yani. @BerkayZ87 sağ olsun inceleme tarzı bir şey yaptı ve kendisi bir şeyler önerebilir.

Bu modeli önerenleri dikkate almayın. Önerdiğim için atmıyorum. Önermiyorum yani. @BerkayZ87 sağ olsun inceleme tarzı bir şey yaptı ve kendisi bir şeyler önerebilir.

Teşekkür ederim uyarın için.

Selamlar, öncelikle 3000-4000 bandına 27 inch alınmaması gerekli. Çünkü alacağınız monitör 1080p çözünürlükte olacak. O çözünürlükte ve o boyutlarda yırtılma meydana gelmekte. Ancak ne için kullanacağınıza göre değişir. Msi G2412 modelinin 23.8 inchlik olanına bakabilirsiniz.

Selam, öncelikle 3000-4000 bandına 27 inch alınmaması gerekli. Çünkü alacağınız monitör 1080p çözünürlükte olacak. O çözünürlükte ve o boyutlarda yırtılma meydana gelmekte. Ancak ne için kullanacağınıza göre değişir. MSI G2412 modelinin 23.8 inchlik olanına bakabilirsiniz.

Fiyatı biraz daha ucuz olan bir monitör önerebilir misiniz?

Alınır hocam. Keşke 2412 indirimdeyken ona baksaydın yada aoc halefine baksaydın. Ama bu modelde üzmez seni mavi ışık filtresi felan başarılı baya.

Yeni konular

Geri
Yukarı