3000 Liraya i5 6500 Oyun Sistemi

Mert Usta

Hectopat
Daha fazla  
İ5 6500 işlemci,
Gigabyte H170 Gaming 3 Anakart,
Ram Kingston Hyperx Fury 8gb 2400 CL15 x 2,
WD 1Tb 7200Rpm Hdd,
Kingston Hyperx Fury 120Gb SSD
Dark N10 kasa,
High Power Element 600W 80+ güç kaynağı. Bunların yanına da 1 hafta içinde çıkacak olan Rx480'i alırsan 10 numara 5 yıldız sistem olur.

Herkese merhaba, senelerdir bekledigim bilgisayarima sonunda kavusabilecegim. Bu facebook grubunda toplar misiniz diye rica ettim ve bir arkadas boyle bir sistem topladi nasildir ? Bu sistem 2100 2200 olur kalan para da ekran kartina yeter diye dusunuyorum dedi. Sizin onerileriniz nedir? Simdiden tesekkurler. Allah alamayana da nasip etsin :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben beğendim. Buna yakın bir sistem toplayacağım bende. Kanımca i5 6402p tercih edip 2. RAM'i almayıp Ssd'yi geliştirebilirsin. Samsun Evo 850 250GB çok öneriliyor mesela.

Ha bir de anakart üreticilerinin kalitesini kıyaslayacak kadar bir bilgim yok ama MSİ anakartlarda Total War: Warhammer oyunu keyi veriliyor. Düşündürmeye değer bir oyun.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı