3000 TL klavye önerisi

Bütçe
3000**
Beni esas ekipmanın 'e'sini öğrenince etiketle dostum. Popüler kültürden etkilenip hotswappable aldırtmaya çalışan bir zihniyetsin.

Hotswap popüler kültür değildir. Gayet de yararlı bir şey. Sadece bu konuda Ajazz yerine Asus almak daha mantıklı.

agalar hepinizin yorumları için çok teşekkür ederim şöyle hotswap olayı biraz şu an yaşadığım problemle alakalı zaten. öğrenciyken 2. el bir mekanik klavye almıştım (o sırada klavyem bozulmuştu aceleyle bütçemin yettiğini almıştım motospeed'in bir klavyesi) ve w tuşu tam olarak basmıyor bir süre çakmak gazı ile müptezel hale getirip vurduruyordum ama artık yemiyor o yüzden değiştirmek istiyorum önerilenlere baktım tek tek

ASUS ROG Strix Scope RX Red Switch. Kısa bir süre kullandım bence güzel bir klavye.
farklı sitelerden incelediğimde led'lerde ve seri basmalarda çok sorun yaşayanlar olmuş bu sık bir durum mu?
Amazon.com.tr ödenirken kargo ve vergi ödeme kısmında ödeniyor.
hotswap şu anki klavyemde olsa hiç sorunum olmazdı bu yüzden bu klavye avantaja sahip fakat bulut tarzında ve klavyeden ayrı bir el dayamadansa daha derli toplu bir şeyi tercih ederdim sanırım
Switch markası nedir?

Bütçeyi 200 lira arttırıp bunu almak daha mantıklı. Amazon Prime ile alın. Promosyonlarla düşebilir belki 3000 liraya.

Gece gece tam boyu görmemişim 💀 Asus'a bakılabilir.
bunda numpad olmadığı için ne yazık ki direkt olarak geçtim cliff hocam evdeyken hastaların kontrolünde falan çok fazla tc numarası girdiğimden ve yılların alışkanlığından numpadsiz bir klavye hoşuma gitmiyor hatta hala iş yerindeki laptopumda numpad olmadığından usbli numpad mi alsam diye gidip geliyorum öyle söyleyeyim

işi yokuşa sürüyormuşum gibi hissettirdi bu yorumum fakat zaten işin içinden çıkamadığım için kayıt olup konu açtım biraz da

Son düzenleme:

Geri
Yukarı