3500 TL altı telefon önerileri

Bütçe
3500

Gereksiz Man1

Femtopat
Daha fazla  
Fazla uzatmama gerek yok 3500 TL altı telefon lazım. Bazı kriterler uygulayarak 12 telefon arasında seçim yapmam gerekiyor bana yardımcı olursanız sevinirim.
Ve 2. el kesinlikle düşünmüyorum.
1-) POCO M.2
2-) Xiaomi Redmi 9
3-) Oukitel C21
4-) Elephone E10 Pro
5-) Omix X300
6-) Trident A24
7-) Vivo Y21
:cool: TCL 20 SE
9-) Samsung Galaxy M12
10-) Samsung Galaxy A11
11-) Samsung Galaxy A02s
12-) Redmi 9 (POCO M.2'nin aynısı sizce hangisi)
Eğer sizde bu fiyat aralığında telefon arıyorsanız bu listeden almanızı öneririm (22 Temmuz için)

Ben oyun oynamam. Daha çok YouTube, Instagram da falan takılırım. Bunun için daha az bütçeli telefonları da listeye koydum eğer onlardan alırsan geri kalan bütceyi kulaklık almaya ayıracağım.

Hangilerini almamalıyım ve hangisi en iyi 3Ü yazarsanız. Çok iyi olur.
Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fazla uzatmama gerek yok 3500 TL altı telefon lazım. Bazı kriterler uygulayarak 12 telefon arasında seçim yapmam gerekiyor bana yardımcı olursanız sevinirim.
Ve 2. el kesinlikle düşünmüyorum.
1-) POCO M.2
2-) Xiaomi Redmi 9
3-) Oukitel C21
4-) Elephone E10 Pro
5-) Omix X300
6-) Trident A24
7-) Vivo Y21
:cool: TCL 20 SE
9-) Samsung Galaxy M12
10-) Samsung Galaxy A11
11-) Samsung Galaxy A02s
12-) Redmi 9 (POCO M.2'nin aynısı sizce hangisi)
Eğer sizde bu fiyat aralığında telefon arıyorsanız bu listeden almanızı öneririm (22 Temmuz için)

Ben oyun oynamam. Daha çok YouTube, Instagram da falan takılırım. Bunun için daha az bütçeli telefonları da listeye koydum eğer onlardan alırsan geri kalan bütceyi kulaklık almaya ayıracağım.

Hangilerini almamalıyım ve hangisi en iyi 3Ü yazarsanız. Çok iyi olur.
Şimdiden teşekkürler.

Samsung telefonları o bütçede tavsiye etmiyorum bende A11 vardı rezalet bir telefon en az 64 GB depolama olan en az 4 GB RAM bir telefon tercih etmenizi öneririm.

Geri
Yukarı