4 ayda sayısalda 160K sıralama yapılır mı?

ElonMuskk

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. 12. sınıf sayısalım. Hedefim 160K civarı bir sıralama. OBP büyük ihtimalle 78-80 arası bir şey gelecek. Netlerim ise şöyle: TYT'den 50-60 arası yapıyorum, AYT'den ise 20 civarı yapıyorum. Şu an her gün düzenli çalışıyorum 2 saat 4 saat falan. Çıkarılan konular da göz önünde bulundurularak 4 ayda gelir mi 160K sırlama yoksa geç mi kaldım?

Merhaba, sorduğunuz soru ucu açık ve falanca ayda falanca sıralama gelir mi sorularını soran kişiler genelde çalışmaz ve başarısız olur. Elinizden geleni yapın belki daha iyi bir sıralama gelir. Daha kötü gelirse de isterseniz mezuna kalırsınız.

TYT netleri düşük. 60 neyse de 50 net 80 OBP'si olan birinin yapacağı bir değer değil.

Merhaba, sorduğunuz soru ucu açık ve falanca ayda falanca sıralama gelir mi sorularını soran kişiler genelde çalışmaz ve başarısız olur. Elinizden geleni yapın belki daha iyi bir sıralama gelir. Daha kötü gelirse de isterseniz mezuna kalırsınız.

TYT netleri düşük. 60 neyse de 50 net 80 OBP'si olan birinin yapacağı bir değer değil.

TYT fen yapamıyorum o yüzden 55 60 falan geliyor 4 soru falan işaretleyebiliyprum TYT fende. 2.dönem konuları iptal olduğundan okulda TYT işliyoruz 65 70'e çıkar diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı