40.000TL bütçe ile laptop önerisi

Bütçe
40000TL üstüne biraz çıkılabilir
Hocam teknosadaki personel 1 tane 4070li olanı var, 1500₺ daha fazla ödersiniz dedi. Tabii sorun değil, o olsun dedim içimden sevinerek. 🥹 Satış işlemine başlarken dedi ki “Aaa bu da stokta yokmuş yaa.” (!) Not: Kodu cm2005nt ya da cm2002nt idi. hatırlayamıyorum. Ya bi katakullü döndü, kendisi alıp daha mı yüksekten okutacak ne yapacak artık bilemiyorum. Çünkü 1500₺ farkla 4070 olması onu da şaşırttı. Elimiz boş döndük.
keşke 1.500 tl fark olsaydı başka bir konuda yazmıştım. 2 model arasında ekran kartı (4060-4070) ve 16gb ram farkına 14.000 tl fark vardı. Bende 4060 almayı planlıyordum. Ama pişman değilim tek problem benim için numpad olmaması.(Müşterilere gittiğimde klavye taşımak istemiyordum) Zaten ofiste harici klavye mouse kullanıyorum o yüzden çok takılmadım.

@Radeon RX 5500M hocam özür dileyerek yazıyorum. Son durum nedir? Omen'de karar kıldıysanız alabildiniz mi? Başka bir cihaz mı dünüyorsunuz. Şubeden de alış yapamadık.

Masaüstü+uygun fiyatlı laptop yapma kararı aldık, Türkiye'de oyun Laptopu almak akla mantığa sığmıyor hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı