4000 TL Sistem Tavsiyesi - Sadece Kasa

• Konuyu başlatan grkn
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 1B
@grkn fazlasıyla yeterli olacaktır. O güç kaynağı 12V güç kaynağından 600W güç verebilmektedir.

Adsız.png

Her şeyden fazla fazla kullanarak ve sistem tam yük altındayken 442W'dan fazla harcayamazsınız.

İsterseniz kendinizde buradan hesaplayabilirsiniz.

@grkn Sinerji konusunda içiniz rahat olsun ayrıca 35 TL gibi bir ücrete montaj hizmeti dahi veriyorlar.

Ben de toplayacağım sistemin bazı parçalarını bu siteden alacaktım ancak Sinerji elemanları Technopat'ın sitesine gelip reklam yapıyorlarmış ve bu kadar ucuz olmasının sebebi ise birçok ürününün sorunlu olmasıdır. Önerilmeyen bir site. Size tavsiyem Teknobiyotikten almanız Recep beyin önerdiği bir sitedir. Vatana göre çoğu parça daha uygundur.

Ben de toplayacağım sistemin bazı parçalarını bu siteden alacaktım ancak Sinerji elemanları Technopat'ın sitesine gelip reklam yapıyorlarmış ve bu kadar ucuz olmasının sebebi ise birçok ürününün sorunlu olmasıdır. Önerilmeyen bir site. Size tavsiyem Teknobiyotikten almanız Recep beyin önerdiği bir sitedir. Vatana göre çoğu parça daha uygundur.

Açıkçası pek te uygun sayılmaz, 40 50 tl falan, zaten iş takside gelince fiyat artıyor. Beni cezbeden montaj hizmeti, montaj yapmadım daha önce.

Açıkçası pek te uygun sayılmaz, 40 50 tl falan, zaten iş takside gelince fiyat artıyor. Beni cezbeden montaj hizmeti, montaj yapmadım daha önce.

40-50 TL sizin için sorun değilse vatanda da ücretsiz montaj yapıyorlar.

40-50 TL sizin için sorun değilse vatanda da ücretsiz montaj yapıyorlar.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı