45 bin TL sistem önerisi

• Konuyu başlatan xmv
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 236

xmv

Decapat
Oyun için ısınmayan ve çok iyi performans alabileceğim bir sistem arıyorum. İşlemci Intel istiyorum ve ekran kartıda güçlü olsun. Bütçe olarak 45kya kadar çıkabilirim.
(SSD en az 1 TB ve RAM en az 16. eğer özelleştirilebilecek bir site ise oradan ayarlarım.)
Rekabetçi olarak CS2, Valorant, Rainbow Six, Apex Legends.
Hikayeli olarak RDR2, GTA 5, God of War, Uncharted, Cyberpunk, Elden Ring tarzı ağır oyunlar oynarım. (güncelleme: İşlemci AMD olabilir. Ama kaliteli bir şey olsun)

Son düzenleme:
Oyun için ısınmayan ve çok iyi performans alabileceğim bir sistem arıyorum. İşlemci Intel istiyorum ve ekran kartıda güçlü olsun. Bütçe olarak 45kya kadar çıkabilirim.
(SSD en az 1 TB ve RAM en az 16. eğer özelleştirilebilecek bir site ise oradan ayarlarım.)
Rekabetçi olarak CS2, Valorant, Rainbow Six, Apex Legends.
Hikayeli olarak RDR2, GTA 5, God of War, Uncharted, Cyberpunk, Elden Ring tarzı ağır oyunlar oynarım.

Seagate Barracuda 1 TB SSD ve işlemci Intel Core i7-14700K yapılarak alınabilecek en güzel ürün.

Son düzenleme:
Seagate Barracuda 1 TB SSD ve işlemci Intel Core i7-14700K yapılarak alınabilecek en güzel ürün.

Ekran kartı için TUF RX 7800 XT Gaming OC 16 GB yazıyor ama OC 16 GB overc yapıldıktan sonra mı 16 GB oluyor yoksa normalde 16 GB ekran kartı mı?

Ustam oncelimle bir tane Intel Prime Z790-A anakart alıyosun 11 bin TL 14600KF de aliyosun 10 bin TL etti 20 DDR5 G.Skill 32 GB RAM 5 bine aliyosun 26 PSU ile 30 850 80 Gold
Geriye kaldi 15 2 bine 1 TB SSD aliyosun
3 4 bine kasa aliyosun kardesim geri kaldi 10 bin 10 binede 2 el saglam temiz bir 3080 13 falan zorlarsan 3090 aliyosun mis.

Hocam TUF RX 7800 XT ekran kartında DLSS veya RTX desteği var mı?
Bir de kasanın arkasında fan gözükmüyor. Ekstra fan almak gerekiyor mu?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı