4500-5000 TL’ye Kodlama İçin Dizüstü Bilgisayar Önerisi

4GB koyuyor da acaba GPU 4GB'lik doku paketi işleyebilecek mi? 4GB koydukları dizüstü bilgisayarın benchmark değerleri:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
4GB koysa ne olur koymasa ne olur sonuçta 4GB'yi işleyemiyor GTX 1050.
Evet yani sonra 1060 3 GB alınca desinler GTA V her şey ultra ayarlarda neden FPS dropları oluyor :D

Ekran kartlarında GB bant genişliğine bakılma devri bitti. O ekran kartı için en uygun bellek miktarını koyuyorlar. Gidip giriş seviyesi ekran kartına yüksek GB koysa ne olur koymasa ne olur sonuçta o bellek miktarının tamamını kullanamayacak.[/QUOTE=
Ben zaten GB veya bant genişliğine bakarak karta kötü demedim yetersiz olabilir dedim. Bunu diyen zaten bilgisayar açısından çok bilgili değildir. Dediğiniz gibi o ekran kartı için uygun bellek miktarını koyuyorlar. Uygun olmasa niye 4GB’lık versiyonu olsun kartın? :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı