5.000 TL'ye R7 7700 için sıvı soğutucu önerisi

• Konuyu başlatan fiu
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 17
  • Görüntüleme 282
@fiu hayret, iyi bir macundur oysa. Garanti olması için ben hala Dark Rock Pro 4 öneririm. İlla sıvı soğutma olsun diyorsanız H100'e şans verebilirsiniz.

Yani insanlar stok soğutucu ile bile benim aldığım değerlerden daha düşük değerler alıyor. Acaba işlemci mi bozuk anakart mı bozuk yoksa kullandığım soğutucu ile mi alakalı anlamadım.

Yani insanlar stok soğutucu ile bile benim aldığım değerlerden daha düşük değerler alıyor. Acaba işlemci mi bozuk anakart mı bozuk yoksa kullandığım soğutucu ile mi alakalı anlamadım.
Macunu yanlış uygulamış olabilir misiniz? Ya da sıvı soğutucunun bloğu üzerinde jelatin varsa dalgınlıkla onu çıkarmadan takmış olabilirsiniz belki. Böyle basit hatalar genelde bu tarz şeylere sebep olabiliyor. Bence de o soğutucu ile o kadar ısınmaması lazım.

Macunu yanlış uygulamış olabilir misiniz? Ya da sıvı soğutucunun bloğu üzerinde jelatin varsa dalgınlıkla onu çıkarmadan takmış olabilirsiniz belki. Böyle basit hatalar genelde bu tarz şeylere sebep olabiliyor. Bence de o soğutucu ile o kadar ısınmaması lazım.

Eski sistemimden kalan sıvı soğutucu yani jelatin kalması mümkün değil. İşlemci üzerinde herhangi birşey yoktu. Yanlış uygulamamda pek ihtimaller arasında değil çünkü daha önce en az 10 kere birden fazla bilgisayara benzer işlemler yaptım. :/

Yeni konular

Geri
Yukarı