50 Mbps internet için Ethernet kablosu önerisi

• Konuyu başlatan kehyp
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 115

kehyp

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar selamünaleyküm. Sıradan bir Turkcell Superonline modemim var, kablolu internet için en iyi kabloyu önerir misiniz? Kablolarda CAT6, CAT6a, CAT7, CAT8 diye kablo versiyonları varmış. Hangisini almalıyım? Bu arada 50 Mbps internet kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar selamünaleyküm. Sıradan bir Turkcell Superonline modemim var, kablolu internet için en iyi kabloyu önerir misiniz? Kablolarda CAT6, CAT6a, CAT7, CAT8 diye kablo versiyonları varmış. Hangisini almalıyım? Bu arada 50 Mbps internet kullanıyorum.

CAT6 kablo almalısın. Diğerleri ev için fazla.

CAT 7 uygun olur diye biliyorum.

Cat 6 ugreen marka al geç. Diğer kablolar çok uzun mesafe ve çok uzun hızlar için üretilmiş kablolar. Cat 6 fazlasıyla yeter.

Bence en yakın yere gidip alabilirsin. Şu anki zamanda satılan çoğu kablo minimum 100Mbps olarak satılıyor. Kolayca bulabilirsin yani. Çok aramaya veya internetten alıp 3-4 gün beklemeye gerek yok.

Geri
Yukarı