500-700 TL arası TWS kulaklık önerisi

morue

Centipat
Daha fazla  
Bir zamandır TWS kulaklık almayı düşünüyorum. 500-700 bandında bunları buldum. Amazon'daki ürünlerde kuponum olduğu için fiyatları bu şekilde. QCY T13 çok öneriliyor ve fiyatının en iyisi deniyor. Yine o civarlarda 3 seçenek daha buldum:

Soundpeats Free2 classic Bluetooth 5.1 TWS kablosuz kulak içi kulaklık.
488 TL.

Ttec 2km127s airbeat Duo TWS kulak içi Bluetooth kulaklık, mikrofonlu, siyah Amazon.com.tr
499 TL.

JLab GO Air pop twireless kulaklık - siyah Amazon.com.tr
365 TL.

499 TL.

439 TL.

Ayrıca bu iki ürün de dikkatimi çekti bunlar da aklımda.

Xiaomi Buds 3 kulaklık (karbon Black) Amazon.com.tr
699TL.

Jabra Elite 2 kulak içi Bluetooth kulaklık - pasif gürültü engelleyici kulak içi Bluetooth kulaklık, 2 dahili mikrofon ile net aramalar, güçlü bas sesi ve ayarlanabilir ses - lacivert.
699 TL.

Xiaomi Buds 3 diğerlerinden daha iyi gibi geldi ama sizlere de sormak istedim. Sizce aralarında hangisi fiyatına değer? 500-700 arasında öneriniz varsa yine değerlendirebilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir zamandır TWS kulaklık almayı düşünüyorum. 500-700 bandında bunları buldum. Amazon'daki ürünlerde kuponum olduğu için fiyatları bu şekilde. QCY T13 çok öneriliyor ve fiyatının en iyisi deniyor. Yine o civarlarda 3 seçenek daha buldum:

Soundpeats Free2 classic Bluetooth 5.1 TWS kablosuz kulak içi kulaklık.
488 TL.

Ttec 2km127s airbeat Duo TWS kulak içi Bluetooth kulaklık, mikrofonlu, siyah Amazon.com.tr
499 TL.

JLab GO Air pop twireless kulaklık - siyah Amazon.com.tr
365 TL.

499 TL.

439 TL.

Ayrıca bu iki ürün de dikkatimi çekti bunlar da aklımda.

Xiaomi Buds 3 kulaklık (karbon Black) Amazon.com.tr
699TL.

Jabra Elite 2 kulak içi Bluetooth kulaklık - pasif gürültü engelleyici kulak içi Bluetooth kulaklık, 2 dahili mikrofon ile net aramalar, güçlü bas sesi ve ayarlanabilir ses - lacivert.
699 TL.

Xiaomi Buds 3 diğerlerinden daha iyi gibi geldi ama sizlere de sormak istedim. Sizce aralarında hangisi fiyatına değer? 500-700 arasında öneriniz varsa yine değerlendirebilirim.
Yakın zamanda bunu aldım. ENC değilde ANC daha iyi ENC önermiyorum.
499₺ F/P olarak basslar güzel tatmin edici. Uygulaması da var çeşitli ayarlamaları oradan yapıyorsun uğraştırmadı hiç kullanımı kolay arayüz.

Geri
Yukarı