500 TL Gamepad önerisi

ilkereyiz

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Teknisyeni
Uygun fiyatlı gamepad arıyorum. Genelde FIFA falan oynuyorum ve yarın olacak indirimlerde önerdiğiniz gamepadlerde indirim olursa almayı planlıyorum. Max fiyat 500 diyeyim fazlasına çıkmak istemiyorum ama yine de 500 üstünde önerebilirsiniz indirime girerse eğer direkt onu alırım. Şimdiden teşekkürler.

Uygun fiyatlı gamepad arıyorum. Genelde FIFA falan oynuyorum ve yarın olacak indirimlerde önerdiğiniz gamepadlerde indirim olursa almayı planlıyorum. Max fiyat 500 diyeyim fazlasına çıkmak istemiyorum ama yine de 500 üstünde önerebilirsiniz indirime girerse eğer direkt onu alırım. Şimdiden teşekkürler.

İtopyada logitech f710 tam 500 lira. İndirimde şuan ben kullanıyorum memnumun. İlk aldığımda sürekli bağlantı kopma hatası almıştım ama içinden çıkan aparatla birlikte çözmüştüm o sorunu

Düşme ihtimali var.
İlginç bir öneri. Monster'ın gamepadini ilk kez görüyorum hemen araştırmaya koyuluyorum teşekkürler . :)

Düşme ihtimali var.

900TL'den çıkış yapmıştı 600TL olmuş ne saçma fiyatlar 900TL'den alan insan ne yapacak.

@Xantern'in önerdiğine ek olarak Logitech F310 bakılabilir.

En uygun fiyatlı alınabilecek gamepad bu sanırım. Yorumlarına baktığımda bazı insanların şikayet ettiğini gördüm. + titreşim özelliği yokmuş pek önemli değil ama logitech sonuçta ne kadar kötü olabilir ki. Teşekkürler bu ürüne göz diktim.

İtopyada logitech f710 tam 500 lira. İndirimde şuan ben kullanıyorum memnumun. İlk aldığımda sürekli bağlantı kopma hatası almıştım ama içinden çıkan aparatla birlikte çözmüştüm o sorunu
Sanırım alınabilecek en güzel en güvenilir gamepad bu olabilir. Tek canımı sıkan şarj muhabbeti. Şarj mı ediliyor yoksa pilli mi çalışıyor bu ürün biliyor musunuz ?

Pilli mi yoksa bataryası mı var içerisinde ?

Son düzenleme:
En uygun fiyatlı alınabilecek gamepad bu sanırım. Yorumlarına baktığımda bazı insanların şikayet ettiğini gördüm. + titreşim özelliği yokmuş pek önemli değil ama Logitech sonuçta ne kadar kötü olabilir ki. Teşekkürler bu ürüne göz diktim.

Sanırım alınabilecek en güzel en güvenilir gamepad bu olabilir. Tek canımı sıkan şarj muhabbeti. Şarj mı ediliyor yoksa pilli mi çalışıyor bu ürün biliyor musunuz?

Pilli mi yoksa bataryası mı var içerisinde?

Pilli.

En uygun fiyatlı alınabilecek gamepad bu sanırım. Yorumlarına baktığımda bazı insanların şikayet ettiğini gördüm. + titreşim özelliği yokmuş pek önemli değil ama Logitech sonuçta ne kadar kötü olabilir ki. Teşekkürler bu ürüne göz diktim.

Sanırım alınabilecek en güzel en güvenilir gamepad bu olabilir. Tek canımı sıkan şarj muhabbeti. Şarj mı ediliyor yoksa pilli mi çalışıyor bu ürün biliyor musunuz?

Pilli mi yoksa bataryası mı var içerisinde?

Pille çalışıyor. Alırken benim de öyle çekincem vardı. Alırken de yanında 8'li Duracell pil almıştım. Alalı 6 ay oldu hala pil değiştirme ihtiyacı duymadım. Tabii sürekli kullanmadım ama 60 saatten fazla oynadım.

Geri
Yukarı