5000 TL'ye kadar 144 Hz monitör önerisi

Tek tek mi topluyorsunuz hazır sistem mi? Ben de 22280TL'ye topladım yaklaşık bir şey.
İşlemciden kısmış olursun ama istersen bunu da alabilirsin: Hero 5A-RTX4060Ti - Game Garaj
Aynı sitede 4060'lı hali de var ona da bak istersen.

Hazır sistem hocam birkaç özelleştirme yaptım sadece işlemciden kısmak istemiyorum ekran kartı yeterli geldi zaten CS:GO Valorant LoL oynuyorum çok nadir hikayeli oyunlar oynadığım oluyor Rust oynamayı da seviyorum o yüzden 3060 Ti yeterli olur diye düşündüm.

Hazır sistem hocam birkaç özelleştirme yaptım sadece işlemciden kısmak istemiyorum ekran kartı yeterli geldi zaten CS:GO Valorant LoL oynuyorum çok nadir hikayeli oyunlar oynadığım oluyor Rust oynamayı da seviyorum o yüzden 3060 Ti yeterli olur diye düşündüm.

Valorant ve CS:GO oynuyorsan işlemci daha iyi olması lazım güzel bir tercih. Hayırlı olsun diyelim.

Sistemin linkini atar mısınız ayrıca.

Özelleştirmeden i5 13400 F e yükselttim 2'li 120mm işlemci soğutucu ekledim ve anakartıda B660'a yikselttim.

490 TL arttırıp bunu alabilirsiniz kesinlikle değer. Bu arada o fiyata 3060 Ti almanızı önermem.

Yeni konular

Geri
Yukarı