6 bin TL bütçe ile 2K monitör önerisi

AsilTÜRK

Decipat
Son düzenleyen: Moderatör:
Game Booster mönitörlerini pek tercih etmedim. Çok ta tercih edilmiyor zaten. Önerebileceğim en iyi monitör ViewSonic kendim de kullanıyorum gayet güzel ama önerim sırf 2K diye almayınız.

Gamebooster önermiyorum. Gerçek bir 1 MS sağlayamıyor. Pek bir incelemesi yok. Türk kanallarına sponsor oldukları için kendilerini pazarlatıyorlar. Başka markaların modellerine bakmanızı öneririm.

Game Booster monitörlerini pek tercih etmedim. Çok ta tercih edilmiyor zaten. Önerebileceğim en iyi monitör ViewSonic kendim de kullanıyorum gayet güzel ama önerim sırf 2K diye almayınız.

Hocam 250 nit çok az değil mi?

Game Booster önermiyorum. Gerçek bir 1 ms sağlayamıyor. Pek bir incelemesi yok. Türk kanallarına sponsor oldukları için kendilerini pazarlatıyorlar. Başka markaların modellerine bakmanızı öneririm.

Güzel monitörler var ama fiyat bayağı artıyor.

Her kişiye göre değişir. Bana yeter de artar bile. Bunu beğenmediyseniz kendiniz başka ViewSonic ürünlerine bakabilirsiniz. Bence tek şart bu zamanda artık 27 ınc geçme vakti gelmiş.

Eğer FPS oyuncu ise 27'e gerek yok. Ancak bana görüntü daha önemli geliyor diyorsa bir kişi (ki konuyu açan kişi 2K alacağına göre görüntü daha önemli) evet o zaman 27' bir monitör daha mantıklı. Zaten 2K standartlarına 27' aşağısı sıkıntı çıkarır. 1080p içinse 24'-25' idealdir.

Her kişiye göre değişir. Bana yeter de artar bile. Bunu beğenmediyseniz kendiniz başka ViewSonic ürünlerine bakabilirsiniz. Bence tek şart bu zamanda artık 27 Inc geçme vakti gelmiş

Ben de zaten 23" düşünmüyorum hocam ayrıca HDMI ve mini DP girişleri mevcut hangisiyle daha iyi görüntü alırım?

Eğer FPS oyuncu ise 27'e gerek yok. Ancak bana görüntü daha önemli geliyor diyorsa bir kişi (ki konuyu açan kişi 2K alacağına göre görüntü daha önemli) evet o zaman 27' bir monitör daha mantıklı. Zaten 2K standartlarına 27' aşağısı sıkıntı çıkarır. 1080p içinse 24'-25' idealdir.

Hocam üstte belirttim monitor alma sebebim yazılım için büyük bir ekrana ihtiyaç duymamdan kaynaklı. Oyuna maksimum 2 saat zaman ayırıyorum asıl amacım yazılım alanında kullanmak olacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı